Antrenman programı önerisi

Neredeyse 3 aydır Fitness'a gidiyorum.
Salonun verdiği programı yapmak istemiyorum artık. Daha yoğun bir program istiyorum. Kullandığınız veya önerebileceğiz programlarınızı bekliyorum.

Hocam ben bu işlerden anlamam ama salonun verdiği programı buraya yazarsanız daha yardımcı olabilirler. Özellikle daha yoğun bir program istiyorsunuz.

Kullanıyorum ve öneririm. Yalnız çözmeniz biraz zaman alabilir, biraz karışık. Bununla ilgili konu açmıştım.

Bu da hocanın videoları:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kullanıyorum ve öneririm. Yalnız çözmeniz biraz zaman alabilir, biraz karışık. Bununla ilgili konu açmıştım.

Bu da hocanın videoları:

Hocam daha videoları izleyemedim ama attığınız programa baktım. RIR ve failure yazanların anlamı nedir?
Not: Açtığınız konuyu inceledim. Orada anlatılmış.

Hocam daha videoları izleyemedim ama attığınız programa baktım. RIR ve failure yazanların anlamı nedir?
Not: Açtığınız konuyu inceledim. Orada anlatılmış.
Failure hareketi yapamayacak kadar tükenmek, RIR ise set sonunda cebinde kaç tekrar çıkarabileceğin. 10 tekar çıkarabileceğin bir ağırlıkla 8 tekrar girdiysen 2 RIR'lidir o setin.

Yeni konular

Geri
Yukarı