Antrenmanlarla matematik 1 saçmalığı

Ester Hirsch

Hectopat
Yer
İsrail
Merhaba, antrenmanlarla matematik 1'de mutlak değer konusuna geldim ama konu anlatımı ve sorular hep köklü. Daha köklü ifadelere gelmedik 1-2 konu var. Ben köklü ifadeler konu anlatımı izleyip öyle devam ederim ama saçma değil mi sizce de? Sonuçta 0'dan başladığımız için alıyoruz. Elimde aktif matematik TYT kitabı var onu kontrol ettim böyle saçmalık onda da mı var diye. Ve onun mutlak değerler konusuna baktım 0'dan başladığımızı bildiği için köklü ifadeler üzerinden değil de normal anlayabileceğimiz şekilde anlatmış gerçekten güzel bir kitap olduğunu bir kez daha anladım aktif matematiğin. Siz ne düşünüyorsunuz?

Aktif matematiği önerme sebebim aslında çoğu yerde. Aktif matematik daha iyi ele almış, antrenmanlarla matematik sanki baştan savma yapılmış gibime geliyor.

Aktif matematiği önerme sebebim aslında çoğu yerde. Aktif matematik daha iyi ele almış, antrenmanlarla matematik sanki baştan savma yapılmış gibime geliyor.

Bir an önce bitirip kurtulmak istiyorum şu kitaptan. Bitince hemen aktif matematiğe geçeceğim aktif bittikten sonra elimde ant mat 2. kitabı da var bedava geldi onu çözmeli miyim sence?
Yani kafa karıştırmak gibi olmasın ama aktif yayını daha iyi bana göre ne yalan söyleyeyim.

Kesinlikle.

aktifi bitirdikten sonra bence karekök yayınları nin sıfırdan matematiği var o da sıfırdan ama biraz daha zorlu ve güzel soruları olan kitap gayet iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı