AOC 21.5" G2260VWQ6 1ms 75Hz alınır mı?

• Konuyu başlatan Unixd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 1B
Ekranda küçük bir çizik mevcut sizce alayım mı ? Beyaz yüzeyde vs çok belli değil.
Üstat benim 2.el olarak 750 TL'ye satışa çıkaracağım ve bu monitörün bir üst düzey modelinde de bir tık çizik var.
Ama emin olun şimdi bu yazınızı okumasaydım o çiziğin varlığını unutmuştum.
Bir sorun olacağını sanmam.
O çiziği asla görmüyorsunuz. Hele ki oyun oynarken falan çok zor.
Çizik ekranın tam ortasında değilse hiç sorun olacağını sanmam :)

Üstat benim 2.el olarak 750 TL'ye satışa çıkaracağım ve bu monitörün bir üst düzey modelinde de bir tık çizik var.
Ama emin olun şimdi bu yazınızı okumasaydım o çiziğin varlığını unutmuştum.
Bir sorun olacağını sanmam.
O çiziği asla görmüyorsunuz. Hele ki oyun oynarken falan çok zor.
Çizik ekranın tam ortasında değilse hiç sorun olacağını sanmam :)
Fotoğraf ekleyim bir dakika.
668da887-db3a-4db9-b75a-64c71a2eb784.jpg

@MakeMyDay
IMG-20211001-WA0011~3.jpg
,
Alıyım mı sizce ?

Son düzenleme:
Benim de monitörümün tam o tarafında çizik var. Ama benimkisi daha yüzeysel çizik. Yani dokununca bile çizik var hissiyatı vermiyor :D
Ama bu fotoğraftaki çizik sanki biraz daha derin yani dokunduğunda parmağınla anlarsın gibi duruyor.
Birde alacağınız monitörün satıcıdan videosunu isteyim. Şöyle bir technopat sosyal ya da internette gezinirken sayfa ve sekme falan değiştirirken o çiziğin olduğu bölgeyi videoya alsın.

Bu çizik benim için sorun değil diyorsan al.
Ama ben dert edinirdim.

Benim de monitörümün tam o tarafında çizik var. Ama benimkisi daha yüzeysel çizik. Yani dokununca bile çizik var hissiyatı vermiyor :D
Ama bu fotoğraftaki çizik sanki biraz daha derin yani dokunduğunda parmağınla anlarsın gibi duruyor.
Birde alacağınız monitörün satıcıdan videosunu isteyim. Şöyle bir technopat sosyal ya da internette gezinirken sayfa ve sekme falan değiştirirken o çiziğin olduğu bölgeyi videoya alsın.

Bu çizik benim için sorun değil diyorsan al.
Ama ben dert edinirdim.
Bana bir kaç foto atmıştı renkli ortamlarda belli değil beyaz yerde biraz belli ne diyosunuz alınır mı sizce ? Kararsız kaldım açıkcası.

Bana bir kaç foto atmıştı renkli ortamlarda belli değil beyaz yerde biraz belli ne diyosunuz alınır mı sizce ? Kararsız kaldım açıkcası.
Üstat bilgisayarı ne için kullanacaksın oyun için değil mi?
Eğer oyun için kullanacaksan ve beyaz renkte çizgi belli oluyorsa ki bu doğru beyazda belirgin olur, alabilirsin.
Ama senin paran bu para sonuçta. Ben senin hayatında bile yokum.
Kendi kararın önemli.
Sadece beyaz ekranda çizgi belirgin oluyorsa diğer renklerde bir sıkıntı yoksa tabii ki alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı