AOC 2236 Monitörden Gelen Cızırtı Sesi

KILICBEY

Hectopat
Daha fazla  
Bugün sistemimi yükselttim, 0 dan Win 10 Pro kurdum,

Anakart Asus H97M-E
İşlemci İ5-4670K 3,40GHZ
Asus Radeon R7 370
x2 4 GB Hyprex RAM
Disk Toshiba 2TB 7,200
Monitör AOC 2236

Yukardaki bileşenler ışığında,(sadece Ekran Kartı Yenilendi + Sabit Disk) Monitörüm hoparlörlü, uzun zamandır kullanıyorum, Bugün sistemi yeniden kurup World Of Tanks bi siftah atıyım dedim, oyunu açınca ekrana geldiğinde cızırtı başlıyor, Web'de epey aradım 5-6 kere ses driverlarını kaldırıp kurdum, bununla ilgisi yok sanırım, sistem tepsisinden kaldır göster, anlık ws. sesleri kapat aç efekleri, yani hoparlörü kapatıyorum oyunu açınca sanki hoparlörden geliyormuş gibi devam eden bir kuvvetli cazırtı var yani cızırtı değil resmen cazırtı :D Sinirim bozuldu, sorun nedir? Monitör kaldırmıyor mu ekran kartını da yüklenme mi oluyor monitöre?
Yoksa Eeran kartının ses Codeği ws. mi buna sebep oluyor ki hoparlör kapalı iken o ses nasıl oluşuyor, dikkat ses kasadan gelmiyor monitörden önümde duruyor barım barım cızırdıyor.

Sorunun tam tespiti için soru soran olursa cevap vermek isterim, çözüme ulaştırabilriseniz çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı