AOC 23.8" 24G2U vs ASUS TUF GAMING 24" VG249Q

Asus yüksekliği falan ayarlanılabiliyor ve hoparlörü var.
Onun haricinde AOC İPS daha güzel bir görüntü verecektir siz seçin ona göre.
Burada daha ucuzlar.

Yakın zamanda bir monitör almayı düşünüyorum. Bu 2 monitör arasında kaldım, sizce hangisini almam daha mantıklı olur?

Linkler:

- ASUS TUF GAMING 24" VG249Q 144Hz 1ms VGA HDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA
-
https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/

İtopya üzerinden satın alacaksan AOC almak zorundasın ASUS'un stoğu kalmamış.
Başka bir yerden de satın alabilirim dersen ASUS al.

İkisi de gayet iyi, AOC olan modelde bolca ölü piksel sorunu yaşayan görmüştüm. Bu monitöre de bakabilirsiniz.

İtopya üzerinden satın alacaksan AOC almak zorundasın ASUS'un stoğu kalmamış.
Başka bir yerden de satın alabilirim dersen ASUS al.
Onları örnek teşkil etmesi açısından atmıştım.
İkisi de gayet iyi, AOC olan modelde bolca ölü piksel sorunu yaşayan görmüştüm. Bu monitöre de bakabilirsiniz.
Bunun da hoparlörü varmış sanırım. Sizce bunu mu yoksa Asus olanı mı almak daha mantıklı?

VG49Q ve 24G2U modelinde aynı panel kullanılıyor. Monitörlerdeki hoparlörler her zaman kötü oluyor. Henüz iyi hoparlöre sahip bir monitör görmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

VG49Q ve 24G2U modelinde aynı panel kullanılıyor. Monitörlerdeki hoparlörler her zaman kötü oluyor. Henüz iyi hoparlöre sahip bir monitör görmedim.
Pek iyi olmasa bile hiç olmamasından iyidir bence. İnsan bir zaman sonra kulaklıktan bunalabiliyor.

O zaman hoparlörden dolayı Asus almak daha mantıklı gibi. Sanırım bu 2 monitörün sRGB renkleri ViewSonic XG2405'den daha iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı