AOC 23.8 24G2zu 240Hz alınır mı?

Benimkinde bu fotoğraftakinden daha çok ghostingli gözüküyor. Attığımız fotoğraf bana normal gözüktü çünkü her monitörde az veya çok ghosting olur. Tabii konuya hakim olanlar daha iyi yorumlar. Özet olarak benim monitördeki ghosting bundan daha kötü. Sevgilerimle...

En kolay şöyle gösterebilirim. Google 'a kronometre yazdım ve fotoğrafını çektim. Görmüş olduğunuz gibi son kısım ana baba günü gibi. Çok yüksek düzeyde ghosting var. Oyunlarda (online veya offline) çok rahat belli oluyor.
Hocam benim monitörde ghosting hiç yok ama dedigim gibi coil whine + flickering var bu yüzden iade edicem gibi.Sizin kullandığınız monitörü almayı düşünüyorum fakat ghosting çıkarsa diye korkuyorum.Atmış olduğunuz fotodan ghostingi tam olarak anlayamadım ben ufo testi kullanıyorum sadece.

Hocam benim monitörde ghosting hiç yok ama dedigim gibi coil whine + flickering var bu yüzden iade edicem gibi.Sizin kullandığınız monitörü almayı düşünüyorum fakat ghosting çıkarsa diye korkuyorum.Atmış olduğunuz fotodan ghostingi tam olarak anlayamadım ben ufo testi kullanıyorum sadece.
Başka bu monitörü kullananlar da var ise onlara da sorarsanız daha etkili olur diye düşünüyorum. Umarım alacağınız üründen memnun kalırsınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Merhaba neredeyse 2 sene olmuş. Yorumlarınızı merak ediyorum. Ghosting ışık sızması vs herhangi bir problem - yön var mı? Değerlendirme ve yorum yaparsanız sevinirim.

Daha önce bahsetmiş olduğum sıkıntılar dışında şimdilik farklı bir reaksiyonla karşı karşıya kalmadığımı söyleyebilirim. Monitörümü alalı 2 yıl olduğunu da hatırlattığınız için teşekkür ederim bir nostalji yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı