Elektronik AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 7.499 TL

Yer
İstanbul
Daha fazla  
İndirimdeyken alınabilecek bir monitör kendisi.
*Düşük bütçede 2K monitör arayanlara ve 24 inç sevenlere öneriyorum.
24 inç ve 2K olduğu için piksel değeri çok yüksek.
Bu yüzden grafik anlamında iyi görsel kalite sunuyor. Keskinliğin ne derece yüksek olduğunu az çok hayal edin.

Panel bilgisini de meraklılar için bırakıyorum.

İndirimdeyken alınabilecek bir monitör kendisi.
*Düşük bütçede 2K monitör arayanlara ve 24 inç sevenlere öneriyorum.
24 inç ve 2K olduğu için piksel değeri çok yüksek.
Bu yüzden grafik anlamında iyi görsel kalite sunuyor. Keskinliğin ne derece yüksek olduğunu az çok hayal edin.

Panel bilgisini de meraklılar için bırakıyorum.

Ben %80 rekabetçi FPS oyunları oynarım o yüzden 1080P'de oynarım oyunları 2K da değil. Ama arada bir Single Player oyunlar oynarım bu monitörü alsam daha mı iyi olur yoksa daha yüksek hzli bir monitör mü almam mantıklı olur?

Kullanıyorum bu monitörü kardeşimde 1080p monitör var ikimizde days gone oynadık bende 24 inç 2k monitörle aralarında çok fark var kardeşimin monitöründen oynayayım dedim oynayamadım pikseller baya belli oluyordu rahatsız olmuştum 2k 24 inç monitöre alışınca böyle oluyor.

Ben %80 rekabetçi FPS oyunları oynarım o yüzden 1080P'de oynarım oyunları 2K da değil. Ama arada bir Single Player oyunlar oynarım bu monitörü alsam daha mı iyi olur yoksa daha yüksek hzli bir monitör mü almam mantıklı olur?

Yüksek Hz'li 1080p bir monitör tercih et.

RX570 ile kullanıyorum şu anlık monitörü. FreeSync açınca ekranın altında çizgiler çıkıyordu. Uzun zamandır FreeSync kapalı oynuyorum yırtılma falan olmadı. 4070Ti Super sipariş ettim o gelince G-SYNC açıp deneyeceğim. Paneli kaliteli mi bilmiyorum yorumlarınız nedir? @Saint Lucia

RX570 ile kullanıyorum şu anlık monitörü. FreeSync açınca ekranın altında çizgiler çıkıyordu. Uzun zamandır FreeSync kapalı oynuyorum yırtılma falan olmadı. 4070 Ti Super sipariş ettim o gelince G-Sync açıp deneyeceğim. Paneli kaliteli mi bilmiyorum yorumlarınız nedir? @Saint Lucia

Evet senin konun hala aklımdadır. Hatta biraz önce başka bir konuda monitörü alan arkadaşa paylaştım. Fakat biliyorsun konu monitör mü hala bilmiyoruz. Çünkü kronik bir sorunu olmayan ürün. Panelini sormuşsun. -Evet fazlasıyla kaliteli. Özel üretim diyelim hatta. Bu işi yapabilecek panel firması bir elin parmaklarını geçmez. 4070 gelince ya yeni konu aç ya da eski konuna yaz etiketle beni. Sonucu merak ediyorum. Referanssın çünkü. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı