AOC-23-i2369v X GTX960 4GB GTA5 uyumu

rıdo791

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ASUS GTX960 4G ekran kartını alacağım yanındada aşağıdaki ekranı almayı düşünüyorum performans sağlayabilirmiyim acaba ? Çok konuşan var sallayıp atanlar var gerçekten konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
AOC 23" i2369v GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim HDMI a benim ihtiyacım yok.Önerin için sağol ama oyun ekranı almaya çalıştığım için tepki süresi 5 ms olması benim için daha avantajlı. Benim asıl sorunum bu monitörle GTA5 te 80 90 fps alsam krıılma kasma donma yaşarmıyım CSGO da 150 200 fps alsam kırılma donma yaşarmıyım 60 hz monitörler le oyun hiç mi oynanamaz ,şimdiden teşekkürler.

Kardeşim HDMI a benim ihtiyacım yok.Önerin için sağol ama oyun ekranı almaya çalıştığım için tepki süresi 5 ms olması benim için daha avantajlı. Benim asıl sorunum bu monitörle GTA5 te 80 90 fps alsam krıılma kasma donma yaşarmıyım CSGO da 150 200 fps alsam kırılma donma yaşarmıyım 60 hz monitörler le oyun hiç mi oynanamaz ,şimdiden teşekkürler.
Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Hertz olayı sadece monitörün yenileme hızı. Yani saniyede 60 hz bi monitör 60 kare gösterir. 144 hz monitör de 144 kare gösterir. Ancak profesyonel oyuncular 144 hz farkını anlar.
Monitörü sen HDMI ve 1080p ve 5 ms den düşük olmasına bak. Farkı anlarsan ips ekran al. Donma olmaz ancak kırılma olabilir. V sync ile sabitle fps yi.

İşte ben fps i sabitlemek istemiyorum ekran kartımla ve sistemimle 200 fps oynamak varken ben neden kendimi 60 la sınırlandırayım ki mantıken saçma değil mi? O kadar para dökecem bu sisteme ben.

Kırılma bütün monitörlerde oluyor fakat görmek zor kırılmaları. Eğer kırılma istemiyorsan ekran kartın Nvidia ise G-SYNC'li monitör AMD ise FreeSYNC'li monitör alacaksın. Kırılma oluyor diye kasma vs olmaz. 60Hz, 5ms'li monitörler çok iyi ve akıcı şekilde oynatıyor oyunları

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı