AOC 24 24G2SPU/BK alınır mı?

Hocam Gainward hiç duymadım da iyi midir? Ekran kartı için 15 16kya kadar bütçe ayırabilirim.

Hocam 17-18K arası RTX 4070 bulunuyor aynı marka model eğer Stok bitmediyse. Marka TR'de bilinmiyor sadece dediğim gibi kalitelidir. Yolladığım RTX 4060 Ti kartı alırsınız RTX 4070'e bütçe yetmiyorsa.

Hocam 17-18k arası RTX 4070 bulunuyor aynı marka model eğer stok bitmediyse. Marka TR'de bilinmiyor sadece dediğim gibi kalitelidir. Yolladığım RTX 4060 Ti kartı alırsınız RTX 4070'e bütçe yetmiyorsa.

Hocam peki 4070 mi 4060 Ti mı daha mantıklı.

Gamebooster mı komedi resmen. Rastgele onermissiniz. Bir tek MSI ve Gigabyte olan alınabilir, onlar da mükemmel değil, Gigabyte iyi tâbii. Kaliteli listeymis güldüm bayağı.

Konu sahibine tekrar söylüyorum. Yolladığım monitörü al geç, üzerinde çok düşünmeye gerek yok.

Zaten kendi sistemini satıp yenisini alsan yine RTX 4060 tarzı bir şey olacak, yine 1080P oynayacaksin.
Bence birşey önermektense önce araştırmalısın ve konuşma üslubune dikkat etmelisin ben orada rastgele seçmedim karşılaştırıp beğendiğinizi alabilirsiniz dedim ve "monitör için ayrılan bütçe sınırları içerisinde olanları listeledim" ve gayet de güzel monitörler sizin önerdiğinize nazaran gayet fonksiyonu bol monitörler.

Tamamdır teşekkürler.
Hocam bütçe sınırları içerisinde bence minimum olarak 4070 almalısınız yüksek 2k oyunlarda orta ayarlarda akar ve üstelik 4k destekli olarak üretilmiş bir kart.

Bence bir şey önermektense önce araştırmalısın ve konuşma üslubune dikkat etmelisin ben orada rastgele seçmedim karşılaştırıp beğendiğinizi alabilirsiniz dedim ve "monitör için ayrılan bütçe sınırları içerisinde olanları listeledim" ve gayet de güzel monitörler sizin önerdiğinize nazaran gayet fonksiyonu bol monitörler.

Hocam bütçe sınırları içerisinde bence minimum olarak 4070 almalısınız yüksek 2K oyunlarda orta ayarlarda akar ve üstelik 4K destekli olarak üretilmiş bir kart.

Hoca bende 4070 düşünüyorum.

Bence birşey önermektense önce araştırmalısın ve konuşma üslubune dikkat etmelisin ben orada rastgele seçmedim karşılaştırıp beğendiğinizi alabilirsiniz dedim ve "monitör için ayrılan bütçe sınırları içerisinde olanları listeledim" ve gayet de güzel monitörler sizin önerdiğinize nazaran gayet fonksiyonu bol monitörler.

Hocam bütçe sınırları içerisinde bence minimum olarak 4070 almalısınız yüksek 2k oyunlarda orta ayarlarda akar ve üstelik 4k destekli olarak üretilmiş bir kart.

Gamebooster mı kaliteli? Akakçe üzerinden filtreleme yapıp ucuzdan pahalıya yollamissin. Her şey yenileme hızı ve gecikme değil, kağıt üstünde o. Komik şey seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı