AOC 24" 24G2SPU/BK monitör alınır mı?

• Konuyu başlatan ffck1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 12B
Alınır, özellikle renk ve panel olarak çok iyi. Ama stokta yok. @P R O F O U N D hocama da katılıyorum Dell G2422HS LG panel değil. AOC'un alternatifi Dell G2422HS'dir.

Hocam ben alamadım stoklar bitti.
Ah be hocam. Dell G2422HS veya o fiyata düşerse Lenovo Legion Y27-30 alabilirsiniz.

Şuan aldım eve gidiyorum, deneyeceğim takıp herhangi bir sıkıntı sevmediğim özelliği olursa bu konu altında yazarım 👍🏻

Alınır, özellikle renk ve panel olarak çok iyi. Ama stokta yok. @P R O F O U N D hocama da katılıyorum Dell G2422HS LG panel değil. AOC'un alternatifi Dell G2422HS'dir.

Ah be hocam. Dell G2422HS veya o fiyata düşerse Lenovo Legion Y27-30 alabilirsiniz.

Şu anda Gigabyte G24F-2 kullanıyorum ama stok bitmese AOC modeli alırdım ama Gigabyte G24F-2 de memnunun görüntü kalitesi filan bayağı iyi.

Hocam merhabalar monitörü aldım, daha kasam olmadığı için Laptop'a bağladım ama en yüksek 144hz gösteriyor ve model olarak 24G2SPU/BK göstermiyor
ss.PNG

ve bu şekilde

ss1.PNG

bu konu hakkında başka konu açmayı düşünüyorum

Laptopa bağladım ama en yüksek 144Hz gösteriyor

Sorun bağlantı yaptığın HDMI ile alakalı. 1.4 versiyonlu kablo çıkıyor monitör kutusundan. 1.4 HDMI ise 165Hz vermiyor.
Laptop için HDMI 2.0 kablo ya da (varsa) mini DP to DP ve Type-C to DP gereklidir. Thunderbolt destekli olması zorunlu.

Şu anda Gigabyte G24F-2 kullanıyorum ama stok bitmese AOC modeli alırdım ama Gigabyte G24F-2 de memnunun görüntü kalitesi filan bayağı iyi.
Şu an ikisi de stokta sizce hangisi almalıyım. 180hz'nin farkı olur mu yoksa AOC'nin hoparlör ve pivot özelliğinden dolayı tercih mi etmeliyim ?

Şu an ikisi de stokta sizce hangisi almalıyım. 180hz'nin farkı olur mu yoksa AOC'nin hoparlör ve pivot özelliğinden dolayı tercih mi etmeliyim ?
AOC u satın aldım hocam, benim için en önemli etkenlerden birisi Pivot özelliği idi ve kalitesi gayet iyi seviyede, onun haricinde monitörü arkasında bulunan USB lerden birisi hızlı şarj özellikli.. ben normalde 24 inç çerçeveli Monitor kullanıyordum bu bana 24 ten büyükmüş gibi geldi renkleri vs denedim oyunlarda şikayetçi olacağım bir konu yok şimdilik, yani AOC u tavsiye ederim 🙏🏼

AOC'u satın aldım hocam, benim için en önemli etkenlerden birisi pivot özelliği idi ve kalitesi gayet iyi seviyede, onun haricinde monitörü arkasında bulunan USB'lerden birisi hızlı şarj özellikli. Ben normalde 24 inç çerçeveli monitor kullanıyordum bu bana 24'ten büyükmüş gibi geldi renkleri vs denedim oyunlarda şikayetçi olacağım bir konu yok şimdilik, yani AOC'u tavsiye ederim 🙏🏼

Şu an İtopya'da indirime girmiş monitör, yakın bir arkadaşım için alacağız. masada çok sallanıyor mu monitör yoksa sağlam mı?

Ben de siparişi verdim.

Şu an İtopya'da indirime girmiş monitör, yakın bir arkadaşım için alacağız. masada çok sallanıyor mu monitör yoksa sağlam mı?
Daha gelmediği için farazi konuşacağım. Kare şeklinde bir bütün olarak masaya tutunan ayaklara kıyasla iki yönde uzun ayakların daha az sağlanacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı