AOC 24.5" 25G3ZM/BK 240Hz monitör alınır mı?

Ahmet00099

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben AOC 240Hz monıtör almak istiyorum ama bir sorunum var.

Benim PC'm gayet iyi ama Call of Duty Modern Warfare, Fortnite Gibi güclu oyunlar oyniyorum. Call of Duty'de FPS Max 150, Fortnite'ta 270 ama 200'e kadar düşüyor. 240Hz monitör almak istiyorum daha hizli oldugu icin benim şu an kullandigim 144Hz MSI 240Hz'ye gecmek mantikli olur mu? Bütçem gayet yeterli alabilirim yani.

Alacağım monitor.

Alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim PC'm gayet iyi ama Call of Duty Modern Warfare, Fortnite Gibi güclu oyunlar oyniyorum. Call of Duty'de FPS Max 150, Fortnite'ta 270 ama 200'e kadar düşüyor. 240Hz monitör almak istiyorum daha hizli oldugu icin benim şu an kullandigim 144Hz MSI 240Hz'ye gecmek mantikli olur mu? Bütçem gayet yeterli alabilirim yani.

Alacağım monitor.

Alınır mı sizce?

Uzak durun.

Alacağım monitor.

Alınır mı sizce?
Va panel olduğu için almayın bence.

Uzak durun.
neden aoc alinmaz hocam soyler misiniz

VA panel alınmaz bu modeli.
tafsiye ettigin baska model var mi

144 Hz gayet yeterli aslınd zaten CoD gibi oyunlarda 150 FPS olduğu için 240 Hz'yi goremeyeceksiniz fakat Valorant, Fortnite , Cs tarzi oyunlarda hard kasacaksaniz alin ama 144 Hz hayli hayli yeter çoğu e sporcular bile 165 - 144 kullanıyor.
144hz msi 4500 gibi fiyatta satiliyo suan atigim model normalde 6k suan bilmiyorum 9k olmus bide 1.5k fiyat farkli oldugu icin 240hz gecmek istedim

240Hz şart değilse güzel modeller var.
knk 144 var bende o yuzden 240 ka gecmek istiyorum

Uzak durun.

Bu fiyata alınmaz şu an.

Geri
Yukarı