AOC 24" C24G1 vs. ASUS TUF Gaming 23.8 vs. MSI 23.8” Optix G242 144Hz

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu foruma gelene kadar mouse ve monitör markası olarak kafamda direkt Zowie'ler vardı, ama forumda kimse önermiyor, diğer markaları kötülediğimden değil(zaten kötüleyecek bir bilgim bile yok) ama kullanan arkadaşlarım falan var herkes memnun yani. Kafamda 3 monitör var. Hangisini almalıyım? Hangi yönleri iyi? Panel tercihi gibi şeyler duydum pek bir bilgim yok, standart Valorant CS, arada bir Single oyunlar falan. Bilgi ve fikirleriniz için teşekkürler şimdiden.

1- AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP VA FHD FreeSync Premium Curved Gaming Monitör | ITOPYA

2- ASUS TUF GAMING 23.8" VG249Q1R 165Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör | ITOPYA

3- MSI 23.8” OPTIX G242 144Hz 1ms DP 2xHDMI IPS FHD Adaptive Sync Flat Gaming Monitör | ITOPYA

Optix G242. 0 ışık sızması 0'a yakın ghosting, çok iyi renk gamutu.

C24G1:

87WqBms.jpg

@Umutcengz G242'nin 1500-2000 bandında alınabilecek en iyi monitör olduğunu düşünüyorum, aşağıya inceleme videosu attım, 3.44'de ASUS ile de karşılaştırmasını yapmışlar, biraz farklı bir model ama panel vs aynıdır diye düşünüyorum. Anti Motion blur ile ghosting etksi de neredeyse hiç kalmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Umutcengz G242'nin 1500-2000 bandında alınabilecek en iyi monitör olduğunu düşünüyorum, aşağıya inceleme videosu attım, 3.44'de ASUS ile de karşılaştırmasını yapmışlar, biraz farklı bir model ama panel vs aynıdır diye düşünüyorum. Anti Motion blur ile ghosting etksi de neredeyse hiç kalmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ips panel almam daha mı iyi? Bilgilendirir misiniz biraz..

Yeni konular

Geri
Yukarı