AOC 24 inç 1ms 144Hz monitör alınır mı?

Paylaştığınız iki monitörde alınmaz. ViewSonic TN panel olduğu halde nasıl önerebiliyorsunuz anlamıyorum? Renk canlılığı istiyorsanız IPS panel tercih edecekseniz.
Hocam peki bu monitör alınır mı hz benim için fazla önemli değil ve ips paneli var.

Bana o ekranı 2.5k ya zorla da olsa aldıramazlar çöpe atarım daha kolay. Üstteki arkadaşın attığını almaya çalış çok daha iyi renkleri ve özellikleri var.

Hocam peki hoparlörünün ses seviyesi yeterli mi? @matrax33
Bir de kutusundan hdmi mi dp kablosu mu çıkıyor? @matrax33
Ses seviyesi yeterli ama çok kaliteli ses vermiyor. Gündelik vidyo dinlemelerde falan iş görür. Müzik dinlenmez ama. Kablo çıkıp çıkmadığını tam hatırlamıyorum.
Paylaştığınız iki monitörde alınmaz. ViewSonic TN panel olduğu halde nasıl önerebiliyorsunuz anlamıyorum? Renk canlılığı istiyorsanız IPS panel tercih edecekseniz.
Kullanıyorum, memnunum ve sorduğu için deneyimimi aktardım.

Sen neye göre 3200 liralık monitörü öneriyorsun ? Kullandıysan şuraya bir görselli inceleme başlığı aç ki faydalansın insanlar.

Burada çizgi film sever bi güruh var ki uzaktan dahi görmediği ürünleri fiyat farkı gözetmeksin "onu çöpe at bunu al" gibi sürekli birilerine akıl veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı