AOC 240Hz monitör 60Hz gösteriyor

Şu linke tıklayarak tekrar indirip deneyin. Normalde W11 de indirseniz sorun olmaması gerekiyor aslında ama.
You were linked to this download from a site outside of AMD.com
Attığınız linke tıkladığım zaman amd sitesi otomatik olarak böyle bir uyarı sayfası açıyor linke ulaşamıyorum. Adımları> şeklinde yazarsanız sevinirim. Düzeltme konusunda da karışıklık yaşanmasın c:

Şöyle bir tane daha ..

Şu linke tıklayarak tekrar indirip deneyin. Normalde W11 de indirseniz sorun olmaması gerekiyor aslında ama.
Kral sürücüyü indirdim fakat bu sefer de çökmeler ve donmalar başladı :D

Sıkıntı driverda mı acaba?

@olvidobc

Dosya Ekleri

• resim_2023-04-30_230014412.png
    resim_2023-04-30_230014412.png
    215,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
You were linked to this download from a site outside of AMD.com
Attığınız linke tıkladığım zaman amd sitesi otomatik olarak böyle bir uyarı sayfası açıyor linke ulaşamıyorum. Adımları> şeklinde yazarsanız sevinirim. Düzeltme konusunda da karışıklık yaşanmasın c:

Şöyle bir tane daha ..

Kral sürücüyü indirdim fakat bu sefer de çökmeler ve donmalar başladı :D

Sıkıntı driverda mı acaba?

@olvidobc

VC paketlerini yükleyip tekrar indirin driveri. Yeniden başlatmayı unutmayın öncesinde.

VC paketlerini yükleyip tekrar indirin driveri. Yeniden başlatmayı unutmayın öncesinde.

Şimdi driver temizliğini yapıp halledeceğim. Bu arada bir sorum daha var harici ekran kartı( 6650XT) hiçbir işleme dahil olmuyor. Genel olarak işlemci ekran kartı çalışıyor hep. Ben de bu yüzden onu devre dışı bıraktım ama hala daha kullanamıyorum harici ekran kartımı :/

Yeni konular

Geri
Yukarı