Elektronik AOC 24G2SP 4500 TL - Amazon

2 gün önce "Gigabyte 23.8" G24F-2" modelini aldım ve dün çalıştırdım hiçbir sorun görmedim. İtopya'dan çok olumlu yorum gördüm şimdi de hevesim kaçıyor gibi ne yapmalıyım?

Merhaba,

Ben de İtopya'da aynı ürünü almıştım. Biraz Motion blur(overshoot) var monitörde. Sizde herhangi bir sorun oldu mu?

2 gün önce "Gigabyte 23.8" G24F-2" modelini aldım ve dün çalıştırdım hiçbir sorun görmedim. İtopya'dan çok olumlu yorum gördüm şimdi de hevesim kaçıyor gibi ne yapmalıyım?
Hangisi daha iyi dersen renk bakımından, ergonomi bakımından vs. AOC daha iyi; aradaki fiyat farkı da 100 veya 200 TL olması lazım Gigabyte ile. Aradaki fiyat farkına fazlasıyla değer, ben olsam iade edip bunu alırdım. Sorun çıkarsa da herkes Amazon'u iade veya değişim konusunda öve öve bitiremiyordu.

Hangisi daha iyi dersen renk bakımından, ergonomi bakımından vs. AOC daha iyi; aradaki fiyat farkı da 100 veya 200 TL olması lazım Gigabyte ile. Ben olsam iade edip bunu alırdım, aradaki fiyat farkına fazlasıyla değer. Sorun çıkarsa da herkes Amazon'u iade veya değişim konusunda öve öve bitiremiyordu.

İtopya iade konusunda sıkıntılı bir firma, kolayca iade alacaklarını sanmıyorum. O sürede de indirimin bitmesi olası.

İtopya iade konusunda sıkıntılı bir firma, kolayca iade alacaklarını sanmıyorum. O sürede de indirimin bitmesi olası.
Ben zamanında oradan sistem almıştım ve kasa kırık gelmişti. Değişimden yana problem çıkmadı ama sözde montaj, kontrol vs. derken 1 ay sürdü. Mağaza yakınsa hızlı halleder veya parası varsa direkt alır, sonra da elindeki monitör'ü iade etme serüvenine girer. Kendisinin tercihi.

Merhaba,

Ben de İtopya'da aynı ürünü almıştım. Biraz Motion blur(overshoot) var monitörde. Sizde herhangi bir sorun oldu mu?

Merhaba,
Evet aynı sorun Bende'de var sebebi HDMI kablosu ile alakalı diyenlar var DP Kablosu takınca düzeliyormuş ama elimde olmadığı için deneyemedim.

Monitorun sıkıntısız cikmis iste hiç maceraya girme

Tam sıkıntısız demeyelim yazılarda net olmayan bir görüntü var ama sebebini anlayamadım.

Hangisi daha iyi dersen renk bakımından, ergonomi bakımından vs. AOC daha iyi; aradaki fiyat farkı da 100 veya 200 TL olması lazım Gigabyte ile. Aradaki fiyat farkına fazlasıyla değer, ben olsam iade edip bunu alırdım. Sorun çıkarsa da herkes Amazon'u iade veya değişim konusunda öve öve bitiremiyordu.

Daha iyisi uygun fiyatlara varsa tabii ki alırım ve iade ederim hiç problem değil ama tek istediğim sağlam bir ürün alıp bir daha iade ve tamir işlemleriyle uğraşmamak.

Daha iyisi uygun fiyatlara varsa tabii ki alırım ve iade ederim hiç problem değil ama tek istediğim sağlam bir ürün alıp bir daha iade ve tamir işlemleriyle uğraşmamak.
Sorun çıkıp çıkmayacağı konusunda hiç kimse garanti veremez de zaten stok bitti, almadıysanız şansınızı kaçırdınız.

Yanında DP kablosu gelmiyordu. Ben de VESA DP 1.4 kablosu aldım ama sonuç yine aynı

Demek ki bir sorun var. Ben bir yerde böyle bir çözüm gördüm ama çoğu kişi bu konudan müzdarip.

Sorun çıkıp çıkmayacağı konusunda hiç kimse garanti veremez de zaten stok bitti, almadıysanız şansınızı kaçırdınız.

Başka bir monitör alırım problem değil yeter ki iyi olsun.

Geri
Yukarı