AOC 24G2SPU/BK vs ASUS TUF Gaming VG249Q1R

Bütçe
4500-5500 TL

konur43

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle iyi forumlar diliyorum herkese. Yaklaşık 4500-5500 TL civarında oyun ve genel kullanım amaçlı bir monitör satın almak istiyorum. 144Hz olması benim için önemli, oyun da çok oynuyorum çünkü. Kafamda iki farklı markanın modeli var, hangisi almalıyım? AOC sizce aradaki farka değer mi, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhaba, öncelikle iyi sosyaller diliyorum herkese. Yaklaşık 4500-5500 TL civarında oyun ve genel kullanım amaçlı bir monitör satın almak istiyorum. 144Hz olması benim için önemli, oyun da çok oynuyorum çünkü. Kafamda iki farklı markanın modeli var, hangisi almalıyım? AOC sizce aradaki farka değer mi, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA daha iyilerini forumdan diğer arkadaşlarım belki bulabilir.

Merhaba, öncelikle iyi Sosyaller diliyorum herkese. Yaklaşık 4500-5500 TL civarında oyun ve genel kullanım amaçlı bir monitör satın almak istiyorum. 144Hz olması benim için önemli, oyun da çok oynuyorum çünkü. Kafamda iki farklı markanın modeli var, hangisi almalıyım? AOC sizce aradaki farka değer mi, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

24G2SPU daha iyi, aradaki farka degecektir yani.

Merhaba, öncelikle iyi forumlar diliyorum herkese. Yaklaşık 4500-5500 TL civarında oyun ve genel kullanım amaçlı bir monitör satın almak istiyorum. 144Hz olması benim için önemli, oyun da çok oynuyorum çünkü. Kafamda iki farklı markanın modeli var, hangisi almalıyım? AOC sizce aradaki farka değer mi, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Asus olanın fiyatı gereğinden pahalı. AOC aradaki farka kesinlikle değer.

Asus olanın fiyatı gereğinden pahalı. AOC aradaki farka kesinlikle değer.
24G2SPU daha iyi, aradaki farka degecektir yani.
Değerli yorumlarınız için şükranlarımı sunuyorum, internetten edindiğim bilgilere göre AOC monitöründe hoparlör varmış. Çok çok önemli bir detay olmasa da dahili hoparlörün olması benim bir avantaj olacaktır. Asus'ta dahili hoparlörün olduğuna dair bir bilgiye ulaşamadım.

Yorumlarınızı da dikkate alarak AOC monitörünü satın almanın, benim için daha mantıklı bir karar olacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı