AOC 24G2SPU monitör nasıldır?

Burakk97

Yoctopat
R5 5600G APU işlemci bilgisayarıma bu ürünü almaya karar verdim. Nasıldır? Bu bütçede daha iyisi var mı?
Not: Şu an kullandığım monitör 60Hz. CS:GO başlayacağım monitör değişiminden sonra.

Buradan alabilirsin, gayet iyi monitördür. G24F-2 de var fakat o indirimde değil şu an.
Hocam oldu da 1 tane ölü piksel çıktı diyelim. Sence bu değişim için bir sebep midir? Sebepse eğer bu site değişim yapar mı olası kötü durumda?

Hocam oldu da 1 tane ölü piksel çıktı diyelim. Sence bu değişim için bir sebep midir? Sebepse eğer bu site değişim yapar mı olası kötü durumda?
Genelde birkaç ölü piksele kadar değişim yok ama 14 gün kadar iade hakkın var. Belki değişim yaparlar bilmiyorum deneyimlemedim hiç bilen arkadaşlar daha iyi söyler ama iade hakkını kullanabilirsin, onu biliyorum.

Genelde birkaç ölü piksele kadar değişim yok ama 14 gün kadar iade hakkın var. Belki değişim yaparlar bilmiyorum deneyimlemedim hiç bilen arkadaşlar daha iyi söyler ama iade hakkını kullanabilirsin, onu biliyorum.
Teşekkürler hocam. Bir şey daha soracağım. Sen bu monitörü alsan ve 1 ölü piksel çıksa, iade hakkını kullanır mıydın? Yoksa 1 ölü pikseli sorun etmez miydin?

Yeni konular

Geri
Yukarı