AOC 24G2U 2.100 TL!

OverDrive'ı Strong yapınca ghosting ortadan kalkıyor.

Ben kullanıyorum, güzel monitör. Işık süzmesi maalesef sağ üstte birazcık çıktı. Genelde renkli temalı oyunlar oynadığım için sıkıntı çıkarmıyor.
Bu fiyat bandında IPS panellerde bahsettiğiniz derecede ışık sızması çıkması normal hocam. Benim cihazımda da var.

Bu monitöre neden hoparlör koymuşlar? :D Hayatımda gördüğüm en kötü ses kalitesine sahip, uçakta verdikleri kulaklıklar dahi daha iyi ses veriyor. Hoparlörü için alacak varsa hiç bakmasın bile o amaçla, hoparlör süs gibi bir şey, acayip derecede kötü.

Bana ürün yeni geldi. Ghosting testini yapmadım, ama görüntü kalitesi çok farklı. Biraz zor alışacağım Samsung F396'dan sonra. Ölü piksel testi yaptım temiz. Ürün geciktiği için de 20₺ hediye kuponu geldi. Amazon'dan 1 adet USB to USB-B kablo alıp portları da kullanabilirm rahat rahat.

Bu monitöre neden hoparlör koymuşlar? :D Hayatımda gördüğüm en kötü ses kalitesine sahip, uçakta verdikleri kulaklıklar dahi daha iyi ses veriyor. Hoparlörü için alacak varsa hiç bakmasın bile o amaçla, hoparlör süs gibi bir şey, acayip derecede kötü.

Hocam, değişim yaptınız mı? Bana eski modeli göndermişler, bu iyi bir şey mi?

Hocam, değişim yaptınız mı? Bana eski modeli göndermişler, bu iyi bir şey mi?
Eski panel daha iyi birkaç yönden, Youtube'da karşılaştırma videoları var. Değişim yapacağım fakat üşeniyorum kutuya toplamaya, bir de elimdeki modelde hiç ışık sızması falan yok sadece 1 adet pikselde sıkıntı var muammada kaldım onun için.

Eski panel daha iyi birkaç yönden, Youtube'da karşılaştırma videoları var. Değişim yapacağım fakat üşeniyorum kutuya toplamaya, bir de elimdeki modelde hiç ışık sızması falan yok sadece 1 adet pikselde sıkıntı var muammada kaldım onun için.

Anladım. Hemen iade etmene gerek yok. Zaten 2 yıl boyunca Amazon garantisi altında. Ne zaman bir sorun çıkarsa, ya iade ya da değişim yaparsın stok durumuna göre.

Bu arada size hangi versiyon geldi?

Anladım. Hemen iade etmene gerek yok. Zaten 2 yıl boyunca Amazon garantisi altında. Ne zaman bir sorun çıkarsa, ya iade ya da değişim yaparsın stok durumuna göre.

Bu arada size hangi versiyon geldi?
Eski versiyon, seri numarası ATN ile başlayanlardan.

Geri
Yukarı