AOC 24G2U alınır mı?

@Quarit ne önerirsiniz peki? Bende monitör arıyorum. 3500tl 4000tl bandında gerekirse daha az ödeyerek ikinci el bile alabilirim çok para ödememek adına.

@Quarit aklımda 3 model vardı aoc 24g2spu dell g2422hs ve benq tn modeli xl2411k siz lg 24gn600 övgüyle bahsettiniz. Şimdi asus vg248qg modelini mı alın diyorsunuz? Bu monitör usttekilerden daha mı iyi?

@Procon1337 siz bu vg248qg modeli kullanıyorsunuz sanırım hala tercih edilir mi?

Alında tn panel aramıyorum. Yukarıdaki ben yanlış yazdım mobiuz ex2510 olacaktı o.

Son düzenleme:
@Quarit aklımda 3 model vardı aoc 24g2spu dell g2422hs ve benq tn modeli xl2411k siz lg 24gn600 övgüyle bahsettiniz. Şimdi asus vg248qg modelini mı alın diyorsunuz? Bu monitör usttekilerden daha mı iyi?

@Procon1337 siz bu vg248qg modeli kullanıyorsunuz sanırım hala tercih edilir mi?

Alında tn panel aramıyorum. Yukarıdaki ben yanlış yazdım mobiuz ex2510 olacaktı o.
Ben direkt övmüyorum. Birileri konu açıyor ve fiyat konusunuda göz önünde bulunduruyorum, o dönemde fiyatlar aynı değildi :) Şu an mesela benim kullandığım 27 inç modelde gereğinden fazla pahalı. Bu yüzden önermem. Ama olurda daha kötü bir model merak eden olursa tabii ki önerebilirim fiyatına göre.

@Quarit övüyorsunuz dan kastım değişen fiyatlar ve simdiki alim gücüyle alakasini irdelemek istemiştim. Gönül ister ki daha uygun fiyatlara iyi modeller almak ama maalesef pek mümkün değil şu koşullarda. 3500tl-4000tl bandında ips bir model arıyorum sorunsuz uzun yıllar kullanabileceğim. Gerekirse ikinci el de bakabilirim. Fiyatı yukarı da çekebilirim ama almak istediğim başka ürünlerde var. Onlara da param kalsın ıstiyorum

VG248QG şuanda ikinci monitörüm, birinci monitörüm XG2405-2.

Eğer hardcore FPS oynayacağım o yüzden TN olmasına kafayı taktım diyorsanız alınır, onun dışında gerek olduğunu hiç düşünmüyorum.

@Procon1337 bilgisayar başında çok zaman geçiriyorum sadece akşamları arkadaşlarla beraber cs oynuyorum geri kalan dizi sörf. Kafam allak bullak oldu.. o kadar çok öneri var ki! Kronik sorunları olmayan satış sonrası desteği de iyi ve sorunsuz olan marka bakiyorum aslında.

Geri
Yukarı