Elektronik AOC 24G2U/BK N11'de 3.084 TL

Hocam takdir sizin yine ama hangi monitörün sayfasını açıp alt yorumlara baksak ölü piksel görüyoruz zaten.
Aslında Acer Nitro VG240YPbiip 23.8 düşünüyordum ama almışken 3.300 TL'ye AOC mu almalıyım diye düşünmüyor değilim. Değer mi sizce ? Laptop alıp onla beraber kullanacağım.

Aslında Acer Nitro VG240YPbiip 23.8 düşünüyordum ama almışken 3.300 TL'ye AOC mu almalıyım diye düşünmüyor değilim. Değer mi sizce ? Laptop alıp onla beraber kullanacağım.

Hocam Acer'i bilmiyorum ama yurtdışındaki HU gibi bir çok kanalda bunun tavsiye edildiğini gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aldığınızda ölü piksel vs. gibi bir problem çıkmazsa karşınıza, sizi gayet mutlu eder gibi duruyor.

Sizin monitörü burada tavsiye etmemişler örneğin. Bu kanala güveniyorum ben, bakmanızı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Hocam Acer'i bilmiyorum ama yurtdışındaki HU gibi bir çok kanalda bunun tavsiye edildiğini gördüm.

Aldığınızda ölü piksel vs. gibi bir problem çıkmazsa karşınıza, sizi gayet mutlu eder gibi duruyor.

Sizin monitörü burada tavsiye etmemişler örneğin. Bu kanala güveniyorum ben, bakmanızı tavsiye ederim.

Sağol hocam baktım. AOC tercih ediyorum o zaman 1-2 gün içerisinde alırım diye düşünüyorum trendyol'dan. Tek korkum ölü piksel çıkması. Çıkınca değişim alırlar mı bilmiyorum.

Sağol hocam baktım. AOC tercih ediyorum o zaman 1-2 gün içerisinde alırım diye düşünüyorum trendyol'dan. Tek korkum ölü piksel çıkması. Çıkınca değişim alırlar mı bilmiyorum.
Vallaha bende de aynı korku var. Bugün bu konuyu açmadan önce ben de aldım, ama sonradan satıcının önceden hiç bir şey satmadığını farkedince iptal ettim. Para geri gelince sizin gibi Trendyoldan vs. alıcam her halde. Amazonda da aynı satıcı satıyor aslında ama 200 lira daha pahalıya satıyor, yoksa oradan alırdım.

Vallaha bende de aynı korku var. Bugün bu konuyu açmadan önce ben de aldım, ama sonradan satıcının önceden hiç bir şey satmadığını farkedince iptal ettim. Para geri gelince sizin gibi Trendyoldan vs. alıcam her halde. Amazonda da aynı satıcı satıyor aslında ama 200 lira daha pahalıya satıyor, yoksa oradan alırdım.
O sizin dediğiniz satıcıyı bende kontrol etmiştim zaten çoktan vazgeçtim ondan.

200 TL daha verir sağlam olan yerden alırım Amazon veya Trendyol gibi ama büyük ihtimal Amazondan alacağım. Amazon üzmez adamı.

Bende çıkmadı. Amazon'da, APTEK Teknoloji adlı satıcıdan almıştım 1-1.5 hafta önce.
Aynen o satıcıyı araştırıyorum şuan millet sıkıntı yaşamamış. Ölü piksel çıksa dahi sıkıntı çıkartmamışlar almamak gibi. Deneyeceğiz artık. Alırsam deneyip yazarım buraya.

Işık sızması falan var mı peki ? Nasıl buldun monitörü ? @Reny.

Pivot ayak ta baktığımdan benim için AOC daha cazip geliyor.

Dediğiniz gibi daha iyi kampanya kovalanabilir tabi. Merak ettim, siz AOC'ye kaç para verirdiniz? Gösterdiğiniz MSI'la aşağı yukarı aynı gibi.
Ben satın almadım hocam.
24G2U'nun Renk Gamut oranı daha iyi.
Evet ama biraz araştırınca bu modelinde türlü türlü sorunlara denk geliyoruz. Ölü pixel işin ilk başı. Daha sonrasında kontrast sorunları çıkıyor monitör için birkaç ayar yapılmalı bazı renkleri kötü gösterdiğinden bahsedilmiş yabancı kaynakta. Ben msi ve asus monitör öneririm bu fiyata düşüyor sık sık

Geri
Yukarı