Elektronik AOC 24G2U/BK N11'de 3.084 TL

Baktığım her 10 yorumda 5'i ölü piksel yaşayıp değişim istemiş. Hemen hemen her sitede.

Hocam içinize hiç sinmediyse almayın, çünkü bu sever ufak hatalar bile gözünüze batabilir. Işık süzmesi, ölü piksel bunlar olabilir şeyler diye biliyorum, ve bu model kronik sıkıntılı gibi bir şey de hiç duymadım. Karar sizin yine tabi.

Hocam içinize hiç sinmediyse almayın, çünkü bu sever ufak hatalar bile gözünüze batabilir. Işık süzmesi, ölü piksel bunlar olabilir şeyler diye biliyorum, ve bu model kronik sıkıntılı gibi bir şey de hiç duymadım. Karar sizin yine tabii.

Sinmedi diye bir şey yok ama bundan iyisi de yok gibi bu fiyata. Işık süzmesi falan aşırı değilse rahatsız etmez beni. Ölü piksel endişem var sadece, bugün sipariş verebilirim Amazon'dan.

Sinmedi diye bir şey yok ama bundan iyisi de yok gibi bu fiyata. Işık süzmesi falan aşırı değilse rahatsız etmez beni. Ölü piksel endişem var sadece, bugün sipariş verebilirim Amazon'dan.
Yani tabi fiyat bandında düşünmek lazım, ölü piksel, ışık süzmesi çıkmazsa memnun bırakır sizi. Artık karar sizin

Amazon'dan alın. İade konusunda sorun yaşamazsınız, içiniz de rahat eder.

Arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum monitörü, şansıma bende ölü piksel çıkmadı fakat ışık sızması ve hafif rahatsız etmeyen bir ghosting var. Onun dışında hoparlörü biraz kötü fakat diğer özellikleriyle benim verdiğim paraya değmişti. 3000 tl biraz fazla gibi ama monitör piyasasını bilmiyorum hepsi böyleyse değebilir belki. Yalnız iyi bir satıcıdan almaya çalışın ölü piksel çıkarsa uğraştırabilirler.

Ayrıca monitörle ilgili sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Yani tabi fiyat bandında düşünmek lazım, ölü piksel, ışık süzmesi çıkmazsa memnun bırakır sizi. Artık karar sizin

Amazon'dan alın. İade konusunda sorun yaşamazsınız, içiniz de rahat eder.

Siparişi verdim Amazondan. Bakalım ne çıkacak şansımıza. En erken 11'inde kargoya verilir diyor baya hızlıymış.

Siparişi verdim Amazon'dan. Bakalım ne çıkacak şansımıza. En erken 11'inde kargoya verilir diyor bayağı hızlıymış.

Genelde orada yazandan erken geliyor. Son aldığım 2 kargo hep beklediğimden erken geldi. Monitör geldiğinde evde kimse yoktu, alelacele gelmek durumunda kaldım bulunduğum yerden. Ertesi gün teslim edilecek yazıyordu en erken yoksa.

Ölü piksel çıksa dahi garantiye yollarsanız garanti boyunca ölü piksel garantisi verip değişim ya da tamir yapmaktalar. Satıcı sadece aracıdır. Sorun çıkarsa garanti ile işiniz var. Bende ölü piksel 1 adet çıktı. Müşteri destekleriyle konuştum 3 yıl boyunca istediğin zaman gönderip değişim sağlayabiliriz denildi.

Genelde orada yazandan erken geliyor. Son aldığım 2 kargo hep beklediğimden erken geldi. Monitör geldiğinde evde kimse yoktu, alelacele gelmek durumunda kaldım bulunduğum yerden. Ertesi gün teslim edilecek yazıyordu en erken yoksa.
Amazon'dan aldığımı sanmışım fakat ödeme reddedilmiş. 5-6 defa denedim olmadı bende trendyol'dan aldım bekliyorum şimdi. Aynı satıcı bu arada.

Geri
Yukarı