Elektronik AOC 24G2U/BK N11'de 3.084 TL

Amazon'dan aldığımı sanmışım fakat ödeme reddedilmiş. 5-6 defa denedim olmadı bende trendyol'dan aldım bekliyorum şimdi. Aynı satıcı bu arada.
Herhalde siz teslim aldığınızda benim para geri yatacak. Bugün sordum, Asus v249q1r modelini bizim oradaki bi mediamarkette 3000 liraya buldum. Ama işte pivot ayak istediğimden almadım şimdilik.

Acaba Asus alıp bir de monitör kolu mu alsam, arada kaldım :/

Amazon'dan aldığımı sanmışım fakat ödeme reddedilmiş. 5-6 defa denedim olmadı bende Trendyol'dan aldım bekliyorum şimdi. Aynı satıcı bu arada.

Amazon'da ödeme de satın alırken bende sorun yaşamıştım. Hatta 3300TL idi ben almaya çalışırken, alamamıştım. Ertesi gün 3500 olmuştu ürün, annemin hesabından deneyerek almıştım.

Amazon'da ödeme de satın alırken bende sorun yaşamıştım. Hatta 3300TL idi ben almaya çalışırken, alamamıştım. Ertesi gün 3500 olmuştu ürün, annemin hesabından deneyerek almıştım.

En kötü iade olur, biraz vakit keybetmiş olursunuz diye tahmin ediyor ve umuyorum.
Geldi monitör arkadaşlar. 1 tane net ölü piksel var. Her renkte siyah şekilde belli oluyor. Bir tane daha var galiba hafif soluk ama. Ne yapsam karar veremedim stoklarda bitmiş değişim yaparlar mı ki.

Geldi monitör arkadaşlar. 1 tane net ölü piksel var. Her renkte siyah şekilde belli oluyor. Bir tane daha var galiba hafif soluk ama. Ne yapsam karar veremedim stoklarda bitmiş değişim yaparlar mı ki.
Bu hoş olmamış :/

Aciliyeti yoksa bi AOC'ye direk sormayı da deneyebilirsin ama değişim olacağını sanmıyorum. Sonradan araştırınca öğrendim, AOC bu seriyi üretmeyi bitirmiş.

Bu hoş olmamış :/

Aciliyeti yoksa bir AOC'ye direk sormayı da deneyebilirsin ama değişim olacağını sanmıyorum. Sonradan araştırınca öğrendim, AOC bu seriyi üretmeyi bitirmiş.

Yeni seri çıkardılar AOC 24G2SPU adında. 24G2U'nun devamı gibi bir şey.

Geri
Yukarı