AOC 24G2U garantiden AOC C24G2u gönderiyor

ulaselessar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

1-2 ay önce MediaMarkt mağazasından AOC 24G2U almıştım. Maalesef üstünde dikey çizgi sorunu çıktı ve ben bu monitörü geçtiğimiz ay garantiye Tecpro'ya yolladım. Bana 1 ay sonra ellerinde 24G2U bulunmadığını C24G2U'yu kargoya verdiklerini söylediler. Ben bana bunu yollayacak olan Tecpro'yu aradım. Para iadesi istediğimi söyledim ancak öyle bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Sonra MediaMarkt'ı aradım, durumu anlattım. Bana yasal haklarımı söylediler. Ya ürünü kabul etmek ya da ücret iadesi almak. Sizce ne yapmalıyım?

AOC24G2U'da sürekli sorun yaşadım. Yukarıda yazdığım sorundan önce monitörü satın alıp ölü piksel ve ışık sızmalarından dolayı iade etmiştim.

Bildiğiniz gibi VA panellerin renk kalitesi IPS'ler kadar iyi değil. Ayrıca hayatımda hiç Curved monitör kullanmadım.

Sizce C24G2U'da aynı sorunlar çıkar mı? 23.6 inc olan bir Curved monitör beni rahatsız eder mi? Bir de ghosting sorunundan tırsıyorum, sanırım VA panellerde yaygınmış.

C24G2U 165hz

Fikirlerinizi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de altında yatay çizgı oluştü garantiye yolladım tecpro ya aynı monitörü yollamış size gelinin aynısı ancam görüntü çok kötü ve renkler berbat,size nedediler ben konuşamadım akşam ustu geldi monitör 24g2u vermiyorlar mı?
Her yerde olan monitör tecproda nasıl yok bence bu monitörü eritmek için bunu yapıyorlar. Yoksa mağazaya iletsin mağaza versin çok saçma ve şu an gerildim ben İtopya'dan aldım bana İtopya değişim onayı gelsın göndereceğiz dedi bu ürun tecprodan mı geliyor İtopya'dan mı size de MediaMarkt vermesi gerekmiyor mu en azından IPS panel 144Hz bir monitör vermeli aynı ayarda ve bu monitör 24G2U ile aynı ayarda değil daha kötü tuketici hakem heyetine bir danışın ben yarın ki cevaplarına göre o şekilde yapacağım buradan bildiririm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı