AOC 24G2U alınır mı?

Panel olarak seni üzmez, 1 aydır araştırıyorum fakat şöyle bir şey öğrendim, 24G2U ilk çıktığı sıralar kağıt üzerindeki verilerden çok daha iyi performans veriyormuş, yeni serilerde paneli değiştirmişler ve kağıt üzerinde ne yazıyorsa onu veriyormuş ve arada farklar varmış,
İlk önce 24G2U ve LG 24GN650B ile arasında kaldım ve LG aldım, fakat aldığım gün geri kutuladım çünkü ayak tasarımı ve pivot özelliği BERBAT !
Daha sonra 24G2U sipariş verdim ve gün içerisinde panel değişimi muhabbetinden dolayı iade ettim ve zaten ayak kısmı bununda berbat görünüyordu, daha sonra ASUS VG259Q sipariş verdim fakat internette doğru düzgün bilgi bile yok, bir yerde FREESYNC özelliği var yazarken bir yerde yok yazıyorlar, onu da iptal ettim. Geçen gün son olarak ASUS VG249Q sipariş verdim ve çok araştırdım, zaten monitörler arasında en güzel tasarıma sahip ve pivot özelliği kullanışlı ASUS var (eski serilerini kullanmıştım, pivot özelliğinden çok memnundum)
Henüz elime ulaşmadan yorum yapmak istemem fakat ben terchimi ASUS tan yana kullandım. Özellikle fareyi monitörün yanında yada arkasında oynuyorsan çok pişman olursun 24G2U gibi ayaklardan, iğrenç bir ayak tasarımı, kim buldu bu tasarımı nerden çıkardı bilmiyorum ama neredeyse bütün modeller şu saçma ayağı kullanıyor...

Panel olarak seni üzmez, 1 aydır araştırıyorum fakat şöyle bir şey öğrendim, 24G2U ilk çıktığı sıralar kağıt üzerindeki verilerden çok daha iyi performans veriyormuş, yeni serilerde paneli değiştirmişler ve kağıt üzerinde ne yazıyorsa onu veriyormuş ve arada farklar varmış,
İlk önce 24G2U ve LG 24GN650-B ile arasında kaldım ve LG aldım, fakat aldığım gün geri kutuladım çünkü ayak tasarımı ve pivot özelliği berbat!
Daha sonra 24G2U sipariş verdim ve gün içerisinde panel değişimi muhabbetinden dolayı iade ettim ve zaten ayak kısmı bununda berbat görünüyordu, daha sonra ASUS VG259Q sipariş verdim fakat internette doğru düzgün bilgi bile yok, bir yerde FreeSync özelliği var yazarken bir yerde yok yazıyorlar, onu da iptal ettim. Geçen gün son olarak ASUS VG249Q sipariş verdim ve çok araştırdım, zaten monitörler arasında en güzel tasarıma sahip ve pivot özelliği kullanışlı ASUS var (eski serilerini kullanmıştım, pivot özelliğinden çok memnundum)
Henüz elime ulaşmadan yorum yapmak istemem fakat ben terchimi ASUS'tan yana kullandım. Özellikle fareyi monitörün yanında ya da arkasında oynuyorsan çok pişman olursun 24G2U gibi ayaklardan, iğrenç bir ayak tasarımı, kim buldu bu tasarımı nereden çıkardı bilmiyorum ama neredeyse bütün modeller şu saçma ayağı kullanıyor...

LG 24GN650-B ve ASUS VG249Q1R arasında kalmıştım insanlar bu monitörü tavsiye ettiler, onun için bu monitörü de araştırma gereksinimi duydum. Bir de VG259Q'yu araştırayım.
Edit: Bütçemi aşan bir monitör :(

Yeni konular

Geri
Yukarı