AOC 24G2U güç kablosu girmiyor

Saykoraz

Picopat
Arkadaşlar, bu monitörü kullanıyorum fakat ne kadar zorlarsam zorlayayım içine tam oturmuyor. Böyle nasıl desem boşluk kalıyor, böylece monitörü hafif sağa sola oynatsam görüntü gidiyor ve bu sırada elektrik sesi geliyor. Biraz zorlamam mı lazım sokmak için güç kablosunu? Zarar vermekten korkuyorum. Bu monitörü kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi?

Aynı monitörü kullanıyorum bu şekilde bir durumla karşılaşanı ilk kez görüyorum. Kabloyu ve yuvayı iyice kontrol ettiniz mi?

DSC_0003.JPG
Aynı monitör bende var. Ters mi taktın bir bak. Zarar vermeyecek bir şekilde zorla.

Gerçekten bayağı bayağı ittirdim ama oturmuyor zarar veririm diye falan da zorlamak istemiyorum ama bu kadar oturtabildim.

Eki Görüntüle 646226

Gerçekten bayağı bayağı ittirdim ama oturmuyor zarar veririm diye falan da zorlamak istemiyorum ama bu kadar oturtabildim.
Kanka şimdi kendi monitörüme baktım seninki gibi değil tam giriyor ve çıkarıp taktım zorlamadı. Yani deli gibi bastırmadan az bir şey bastırarak çıkarıp taktım kendi güç kablomu. İade etmeye götür veya değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı