AOC 24G2U güç kablosu girmiyor

Eki Görüntüle 646226

Gerçekten bayağı bayağı ittirdim ama oturmuyor zarar veririm diye falan da zorlamak istemiyorum ama bu kadar oturtabildim.

Monitör kutusunun içinden çıkan güç kaynağını kullanıyorsunuz değil mi?
Eki Görüntüle 646232

Ne olacaksa olsun dedim ittirdim son hali böyle oldu oturdu gibi.

Hocam bence daha zorlama bir yanlış var ortada. Benim ki köküne kadar giriyor seninki gibi değil.
Birde monitörün yeniyse ölü piksel testi yaptır geç olmadan. Bende 1 tane çıktı 4 gün önce değiştirdim.

Eki Görüntüle 646232

Ne olacaksa olsun dedim ittirdim son hali böyle oldu oturdu gibi.
Hala tam oturmamış. Bence daha fazla zorlama. Güç kablosu çok kolay erişilebilir ve ucuz bir malzeme istiyorsanız satın alın ya da herhangi bir bilgisayarcıya monitörü götürüp orada deneyin. Sorun kablodaysa ne mutlu size. Diğer türlüyse de garantiye gider çok uzun bir süreç olacağını sanmıyorum. Bu ürünlerin ihracatını Koyuncu Elektronik yapıyor ve ürünlerin arkasında durduğunu biliyorum daha önceki tecrübelerime dayanarak.

Sorun etmeyeceksen benim içinde sorun yok. Bu arada ölü piksel testi yaptır 2 dakikanı almaz.

Monitörü 3 haftadır kullanıyorum dostum zaten bugün tesadüfen gözüme çarptı bu güç kablosu olayı biraz daha kuvvetli ittirince ilk halinden daha fazla oturdu büyük ihtimal biraz daha zorlasam tam oturacak riske girip dişlere zarar vermenin anlamı yok şu an bir sıkıntı yok. Ölü piksel vs. yok son derece memnunum
Hala tam oturmamış. Bence daha fazla zorlama. Güç kablosu çok kolay erişilebilir ve ucuz bir malzeme istiyorsanız satın alın ya da herhangi bir bilgisayarcıya monitörü götürüp orada deneyin. Sorun kablodaysa ne mutlu size. Diğer türlüyse de garantiye gider çok uzun bir süreç olacağını sanmıyorum. Bu ürünlerin ihracatını koyuncu elektronik yapıyor ve ürünlerin arkasında durduğunu biliyorum daha önceki tecrübelerime dayanarak.

Biraz daha zorlarsam oturacak gibi gerek yok ama şu anlık bayağı böyle sallayarak sağa sola çevirip aşağı yukarı indirdim kapanmıyor biraz daha zorlayıp zarar vermeyeyim en iyisi ne diyorsunuz? İşin komik tarafı kasamda ki güç kablosunda da böyle ufak bir boşluk var :D :D.
ilk hali.JPG
sonraki hali.JPG

Son düzenleme:
Monitörü 3 haftadır kullanıyorum dostum zaten bugün tesadüfen gözüme çarptı bu güç kablosu olayı biraz daha kuvvetli ittirince ilk halinden daha fazla oturdu büyük ihtimal biraz daha zorlasam tam oturacak riske girip dişlere zarar vermenin anlamı yok şu an bir sıkıntı yok. Ölü piksel vs. yok son derece memnunum

Biraz daha zorlarsam oturacak gibi gerek yok ama şu anlık bayağı böyle sallayarak sağa sola çevirip aşağı yukarı indirdim kapanmıyor biraz daha zorlayıp zarar vermeyeyim en iyisi ne diyorsunuz? İşin komik tarafı kasamda ki güç kablosunda da böyle ufak bir boşluk var :D :D.Eki Görüntüle 646238Eki Görüntüle 646239
Konuyu bir tık hortlatıyor gibiyim ancak aynı sorun bende de var. Farklı bir kablo takınca düzeldi ancak kullandığım süre zarfında monitöre bir zarar gelmiş midir? Ve yeni kablo uyumlu mudur? Siz nasıl çözdünüz?

Konuyu bir tık hortlatıyor gibiyim ancak aynı sorun bende de var. Farklı bir kablo takınca düzeldi ancak kullandığım süre zarfında monitöre bir zarar gelmiş midir? Ve yeni kablo uyumlu mudur? Siz nasıl çözdünüz?

Biraz zorlayarak oturttum ben. Bir zarar gelmemiştir monitörünüze korkmayın. Yeni kablo almanıza gerek yok. Birkaç kez tak çıkar yapın sonrasında oturuyor iyice.

Monitörün kablo geçirme boşluğundan geçiriyorsan kabloyu oradan geçirme direk arkadan tak.
Var olan ve olabilecek her türlü kablo takma stilini denedim, hepsi aynı sonuç. Başka kablo takınca sorun olmuyor dediğim gibi. Can sıkıcı olan orijinal kablonun(!) böyle bir sorun çıkarması. Kablo orijinal değilse ürün de defolu olabilir mi gibi bir anksiyete yarattı bende açıkcası. Fabrikadan böyle zırva bir olayla çıkacağını sanmıyorum ürünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı