AOC 24G2U IPS ekranda 1 ms sağlar mı?

rtN

Centipat
Daha fazla  
144 HZ monitör almayı planlıyorum. FPS oyunları ağırlıklı oynuyorum. Monitör alırken panel olarak hangi paneli tercih etmeliyim? 24G2U'da IPS panel var ve 1 ms vermiyor diyenler var. Bu doğru mu?

27G2U ile gayet akıcı bir şekilde FPS oyunlarını oynayabiliyorum. VA veya TN panellerde 1 ms kullanmadığımdan bu gerçek 1 ms mi onun cevabını bilemem veya gözüm algılamayabilir. Ama CS:GO gibi oyunlarda gayet akıcı bir görüntü var.

27G2U ile gayet akıcı bir şekilde FPS oyunlarını oynayabiliyorum. VA veya TN panellerde 1 ms kullanmadığımdan bu gerçek 1 ms mi onun cevabını bilemem veya gözüm algılamayabilir. Ama CS:GO gibi oyunlarda gayet akıcı bir görüntü var.
Teşekkürler. Sence 24G2U modelini almalı mıyım? Şuanda 1600 TL civarında ama bayramda 1400 e düşeceğini umuyorum.

Teşekkürler. Sence 24G2U modelini almalı mıyım? Şu anda 1600 TL civarında ama bayramda 1400'e düşeceğini umuyorum.
Görüntü kalitesi, görüntüleme açısı falan bence muazzam. Üst ve kenar çerçevelerinin ince olması da çok güzel. Alttaki tuşlara basarken yanlış tuşa basma olayı olabilir de o çok sıkıntı değil. IPS olduğundan siyahlar tam siyah görünmüyor. Tam arkadan yüksek miktarda güneş ışığı vurunca biraz sıkıntı olabiliyor parlaklık yüzünden. Bunları dert etmezseniz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Görüntü kalitesi, görüntüleme açısı falan bence muazzam. Üst ve kenar çerçevelerinin ince olması da çok güzel. Alttaki tuşlara basarken yanlış tuşa basma olayı olabilir de o çok sıkıntı değil. IPS olduğundan siyahlar tam siyah görünmüyor. Tam arkadan yüksek miktarda güneş ışığı vurunca biraz sıkıntı olabiliyor parlaklık yüzünden. Bunları dert etmezseniz kesinlikle tavsiye ediyorum.
Odam güneş ışığı almayacak derecede içeride. Sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum o zaman. Teşekkürler bilgi için. Güle güle kullanın monitörünüzü :) Ben de alacağım İnşallah.

Geri
Yukarı