AOC 24G2U monitörde ölü piksel mi var?

gorkemcngr

Kilopat
Daha fazla  
AOC 24G2U model satın aldığım monitör bugün elime ulaştı ve test ederken ekranı siyah yaptığımda böyle bir sürü değişik renklerde yanan pikseller fark ettim. Sizce bunlar ölü piksel mi? Diğer renklerde bir sorun göremedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201104_205747.jpg
    IMG_20201104_205747.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 292
YouTube videoları üzerinden ışık sızma testi mi yapıyordunuz? Öyle ise kendini zeki sanan biri, oraların rengini değiştirmiş olabilir.

Acilen iade edin. Sonra sayıları artar kullanılmayacak hale gelir.
Bu arada açtığım konulara bakarsanız bu aldığım 2. monitör ve 2. kez ölü piksel çıkışı artık benim şansızlığım mı yoksa itopya.com'un ölü pikselli monitörleri elinden çıkarma şekli mi bilmiyorum.
Aynı site üzerinden aynı monitörle deniyorum bende yok kardeşim. İade edin.
Yarın bizzat iletişime geçeceğim teşekkürler.

Bu arada açtığım konulara bakarsanız bu aldığım 2. monitör ve 2. kez ölü piksel çıkışı artık benim şansızlığım mı yoksa itopya.com'un ölü pikselli monitörleri elinden çıkarma şekli mi bilmiyorum.

Şanssızlık, İtopya'dan aynı monitörü 2 hafta önce almış biri olarak ölü piksel çıkmadı.

Yarın bizzat iletişime geçeceğim teşekkürler.
Ben 7 tane monitör aldım şu zamana kadar hiçbirinde ölü piksel olmadı. Hepsini n11, Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerden aldığım için sanırım. Orada çalışan bir arkadaşım "İade gelen ürünleri etiket yapıştırıp kutuyu bantlayıp satıyorduk." demişti

Yeni konular

Geri
Yukarı