AOC 24G2U monitörde ölü piksel mi var?

gorkemcngr

Kilopat
Daha fazla  
AOC 24G2U model satın aldığım monitör bugün elime ulaştı ve test ederken ekranı siyah yaptığımda böyle bir sürü değişik renklerde yanan pikseller fark ettim. Sizce bunlar ölü piksel mi? Diğer renklerde bir sorun göremedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201104_205747.jpg
    IMG_20201104_205747.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 292
Ben 7 tane monitör aldım şu zamana kadar hiçbirinde ölü piksel olmadı. Hepsini n11, Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerden aldığım için sanırım. Orada çalışan bir arkadaşım "İade gelen ürünleri etiket yapıştırıp kutuyu bantlayıp satıyorduk." demişti
1 hafta önce bunu söyleseniz yok canım olur mu öyle şey derdim fakat şuan 2 aldığım monitörde de ölü piksel çıkınca direkt ben de dedim bunlar iadeleri millete resmen kakalıyor.

1 hafta önce bunu söyleseniz yok canım olur mu öyle şey derdim fakat şuan 2 aldığım monitörde de ölü piksel çıkınca direkt ben de dedim bunlar iadeleri millete resmen kakalıyor.
Yakın arkadaşım zaten yalan söylemez. Böyle siteler hayvan gibi kazanmasına rağmen iş ahlakından uzak. Yazık gerçekten. Yarın da üstteki arkadaşın monitörü size sizin monitörü ona verirler. Bence direkt para iadesi isteyin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı