AOC 24G2U monitörün siyah çerçevesindeki pixel

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
AOC 24G2U 23"8 IPS monitör kullanıyorum.
Fotoğrafta da gözüktüğü gibi ekranın kullanılmayan siyah çerçevesinde ufak noktalar var. Ölü pixel değiller çünkü bilgisayarı ve monitörü kapattığımda da duruyorlar. Bu noktalar nedir ve nasıl giderilir? En son çözüm garantiye yollamak olacak ama çok uzun bir süreç olduğu için şu anlık evden halledebileceğim bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-01-17 at 15.36.05.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-17 at 15.36.05.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 54
AOC 24G2U 23"8 IPS monitör kullanıyorum.
Fotoğrafta da gözüktüğü gibi ekranın kullanılmayan siyah çerçevesinde ufak noktalar var. Ölü pixel değiller çünkü bilgisayarı ve monitörü kapattığımda da duruyorlar. Bu noktalar nedir ve nasıl giderilir? En son çözüm garantiye yollamak olacak ama çok uzun bir süreç olduğu için şu anlık evden halledebileceğim bir şey var mı?
Hangi fotoğraf?

Kusura bakmayın koyarken vardı fakat gitmiş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
linki bırakıyorum.

Son düzenleme:
Fotoğrafı yüklerseniz yardımcı olmaya çalışırız hocam.
Kusura bakmayın koyarken vardı fakat gitmiş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
linki bırakıyorum.

Tırnağınız ile bir kazır mısınız acaba, ya da ıslak mendil ile silmeyi dener misiniz?

Fotoğrafı yüklerseniz yardımcı olmaya çalışırız hocam.

Tırnağınız ile bir kazır mısınız acaba, ya da ıslak mendil ile silmeyi dener misiniz?

Hocam fotoğraf da sorun varsa linki bırakıyorum boşluk silip bakar mısınız ? https:// imgur.com/uAJQrn1​

görsel bu hocam o siyah boşluklar zaten kullanılmıyor ama böyle noktalar var

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-01-17 at 15.36.05.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-17 at 15.36.05.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 55
Bende de var o noktalar da niye bu kadar takıldın oraya? 😅 oradaki noktaların panelle ilgisi yok rahatsız edecek kadar da büyük nokta değiller bu kadar takıntılı olmayın yahu.

Bende de var o noktalar da niye bu kadar takıldın oraya? 😅 oradaki noktaların panelle ilgisi yok rahatsız edecek kadar da büyük nokta değiller bu kadar takıntılı olmayın yahu.
hocam ne olduğunu ve nasıl olduğunu bilmek isterdim :D ama dediğiniz gibi görüntüye bir zararı yok

Yeni konular

Geri
Yukarı