AOC 24G2U pixel takılması

Al_46

Hectopat
Monitörde bir tane pixel, bilgisayar açıldıktan yaklaşık 1-2 saat içerisinde malum pixel mavi olarak kalıyor.
Söylediğim gibi ilk açtığım da normal, biraz kullanımın ardından oluşuyor.
Monitör modeli: AOC 24G2U (144 Hz, IPS)
Bu konuda ne yapabilirim?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Monitörde bir tane pixel, bilgisayar açıldıktan yaklaşık 1-2 saat içerisinde malum pixel mavi olarak kalıyor.
Söylediğim gibi ilk açtığım da normal, biraz kullanımın ardından oluşuyor.
Monitör modeli: AOC 24G2U (144 Hz, IPS)
Bu konuda ne yapabilirim?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Ne zaman almıştınız? İade, değişim düşünebilirsiniz duruma göre.

Bende de alt piksel sorunu var. Yeni almıştım internetten. Değişim için gittim, mağazada denediğimiz 5 monitörde de alt piksel çıktı. 2 tanesinde de tam ölü piksel çıktı. Yani işin sonunda elimde kusurlu bir ürün kaldığı için THH başvurdum, değişim veya kısmi para iadesi bekliyorum. Aklınızda olsun.

Ürün genelinde kronikleşmeye doğru giden bir alt piksel sorunu mevcut.

Ne zaman almıştınız? İade, değişim düşünebilirsiniz duruma göre.

Bende de alt piksel sorunu var. Yeni almıştım internetten. Değişim için gittim, mağazada denediğimiz 5 monitörde de alt piksel çıktı. 2 tanesinde de tam ölü piksel çıktı. Yani işin sonunda elimde kusurlu bir ürün kaldığı için THH başvurdum, değişim veya kısmi para iadesi bekliyorum. Aklınızda olsun.

Ürün genelinde kronikleşmeye doğru giden bir alt piksel sorunu mevcut.

Birkaç ay oldu ama ürünü İtopya'dan aldım ve garanti süreci ile ilgili çok olumusuz yorumla karşılaştım, riske atmak istemeden zaten ekranın üst kısımlarında pek dikkatimi çekmeyen mavi bir pixel.

Geri
Yukarı