AOC 24G2U nasıl hem 1ms hem IPS panel oluyor?

MPRT değerinin 1 ms olduğu iddia ediliyor. Pazarlama stratejisi. AOC'nin bu monitör hakkında verdiği teknik detayların çoğu bu şekilde.

Gerçekten Grı'den Grı'ye 7.5 ms tepkime süresi.

Eki Görüntüle 457988
Oyun için alacağım hangisini önerirsin?

@özkarali Sadece 2 monitör arasında değerlendirme yapacaksak 24G2U daha başarılı yalnız Panda diye bir Çin malı panel kullanıyor. Bu panelin kalitesi hakkında hiçbir yerde bilgi bulmadım. Onun haricinde IPS olmasına rağmen rakabetçi oyunlar oynanabilir bir monitör.

@özkarali sadece 2 monitör arasında değerlendirme yapacaksak 24g2U daha başarılı yalnız panda diye bir Çin malı panel kullanıyor. Bu panelin kalitesi hakkında hiçbir yerde bilgi bulmadım. Onun haricinde IPS olmasına rağmen rakabetçi oyunlar oynanabilir bir monitör.
hocam bu fiyat aralığında mimarlık için çizim yapabileceğim, LOL, GTA 5 ve hikaye tarzı oyunlar oynayacağım monitör önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu fiyat aralığında mimarlık için çizim yapabileceğim, LoL ,Gta5 ve hikaye tarzı oyunlar oynayacağım monitör önerebilir misiniz ?
Ben bu monitörü alacağım; benim de amacım AutoCAD, Photoshop gibi uygulamaları kullanmak ve Rainbow 6 Siege, Apex Legends gibi oyunlar oynamak.

Alanım mimarlık hocam 3DS Trimax , AutoCad ve oyun olarak LoL ,Gta 5 ,Witcher 3 vs oyunlar oynayacağım. Almalı mıyım ?
O bahsettiğin oyunların hepsi için ideal. Ama ben genellikle FPS oyunları oynuyorum ve aklımda ciddi manada ghosting olur mu diye bir soru dolanıyor. Yok mu bu sorumu cevaplayacak arkadaş FPS oyunlarında ghosting olur mu?

O bahsettiğin oyunların hepsi için ideal. Ama ben genellikle FPS oyunları oynuyorum ve aklımda ciddi manada ghosting olur mu diye bir soru dolanıyor. Yok mu bu sorumu cevaplayacak arkadaş FPS oyunlarında ghosting olur mu?
Bir konuda ghosting problemi olmadığını duymuştum. Bu akşam alacağım inşallah öyle bir problem olmaz.
Bahsettiğim konu: AOC 24G2U nasıldır? - Technopat Sosyal

Geri
Yukarı