AOC 24G2U NVIDIA ekran kartında sorunsuz 144Hz çalışır mı?

DeeJMert

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. AOC 24G2U modelini almayı düşünüyorum. Birkaç inceleme videosu izledim ve videonun birinde eğer ekran kartınız AMD ise 144Hz alınabildiğini söylendi. Benim ekran kartım NVIDIA GTX 1650. Ben bu monitörü kullanırsam 144Hz alamayacak mıyım?

Edit: Bir de şunu sormak istiyorum. i5 9300H - 8 GB RAM - GTX 1650'li sistem için bu ekran abartı mı? 75Hz'mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığın oyuna göre abartı kısmı değişir, eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsan değer.

Diğer taraftan AMD ise 144Hz alınabilir demek NVIDIA ise alınamaz demekle aynı şey değildir, ayrıca AMD ise 144Hz alınabileceği de öyle bir çırpıda söylenebilecek birşey değil yine.

Her neyse lojik kısmını bir köşeye bırakırsak Displayport ile kesinlikle, HDMI ile de çok yüksek ihtimalle 144Hz alırsınız, bir sorun yok.

Böyle bir şey yok. NVIDIA ile 144Hz alamamanız için hiç bir sebep yok. Aynı monitörü kullanıyorum. Sürücülerinizi kurduktan sonra hz ayarınızı yapabilirsiniz.

Oynadığın oyuna göre abartı kısmı değişir, eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsan değer.

Diğer taraftan AMD ise 144Hz alınabilir demek NVIDIA ise alınamaz demekle aynı şey değildir, ayrıca AMD ise 144Hz alınabileceği de öyle bir çırpıda söylenebilecek birşey değil yine.

Her neyse lojik kısmını bir köşeye bırakırsak Displayport ile kesinlikle, HDMI ile de çok yüksek ihtimalle 144Hz alırsınız, bir sorun yok.
Öncelikle yorum için teşekkürler. CS - Valorant gibi oyunlar oynamıyorum. Sadece Witcher, Skyrim, Assasins Creed tarzı oyunlar oynuyorum. Sizce bu AOC 24G2U mu almalıyım? Yoksa daha düşük fiyata 75Hz bir monitör mü almalıyım?
Böyle bir şey yok. NVIDIA ile 144Hz alamamanız için hiç bir sebep yok. Aynı monitörü kullanıyorum. Sürücülerinizi kurduktan sonra hz ayarınızı yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim yorumunuz için. Siz sistemim ve monitör hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı