AOC 24G2U vs Acer KG241QS

Bütçe
1550 TL

kivanc_atay

Picopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Merhabalar, yakında yeni monitör alacağım ama şu ikisi arasında kaldım; ya AOC alacağım ya da Acer. AOC'u sevdim çünkü gerçekten iyi bir marka, istediğim boyutta tam olarak ve 144 Hz. Acer'e gelirsek, sevmemin nedeni 165 Hz ve 0.5 ms olması lakin bana göre bir eksisi var ve onu da videolarını izleyince fark ettim ki gerçekten küçük. Şimdi küçük olup Hz's büyük olanı mı tercih edeyim yoksa Hz'si Acer'e göre az olup büyük olanı mı tercih edeyim? (kullanan varsa ölü piksel olup olmadığını belirtirse sevinirim)

Son düzenleme:
Birisi 23.8 inç, birisi 23.6 inç değil mi? Yani aynılar boyut olarak. Nasıl birine büyük birine küçük diyorsunuz anlamadım açıkçası.

Merhabalar. Ben AOC 24G2U kullanıcısı olarak oldukça memnunum ve tavsiye edebilirim. Yalnız sizin paylaştığınız sitede AOC 24G2U modeli ölü piksel şeklinde satılıyor haberiniz olsun.

Merhabalar. Ben AOC 24G2U kullanıcısı olarak oldukça memnunum ve tavsiye edebilirim. Yalnız sizin paylaştığınız sitede AOC 24G2U modeli ölü piksel şeklinde satılıyor haberiniz olsun.

Sizin aldığınız site hangisidir?

AOC'da ölü piksel var.

Merhaba, attığınız linkteki ürünü kullanıyorsanız herhangi bir ölü piksel veya ışık süzmesi var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı