AOC 24G2U vs ASUS VG248QG vs ASUS VP249QGR vs Acer Nitro VG252QPBMIipx

SilentStorm

Hectopat
AOC 24G2U

ASUS VG248QG.

ASUS VP249QGR.

Acer Nitro VG252QPBMIipx (2 ms ama G-SYNC uyumlu NVIDIA ekran karti kullaniyorum ben)

-_-_-_-_-_-_--_-_-_-_--_-_-_-_--_-_-_.

Bu soru şimdi yazarken aklıma geldi: Her FreeSync'de G-SYNC açabiliyor muyuz ne kadar önemli bir de.

--_-_-_-_--_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_.

Monitörler bunlar genellikle FPS tarzı oyunlar oynuyorum ve dizi film izliyorum çok arada kaldim.

Şimdiden teşekkürler.

İlk AOC tan pek çok kişi memnun öncelikle, eğer oyunları ciddiye alarak oynuyorsanız IPS olması FPS rekabetçi oyunlarda sıkıntı edebilir gecikme dolayısıyla. VG248QG TN paneldir, 165Hz 0.5Ms, renk takıntınız yoksa yağ gibi akar. VP249QR pek bilmiyorum ama standı vs. kötü. Acer modeli bilmiyorum ama şunu da ekleyeyim VG248QG NVIDIA onaylıdır, G-Sync açıp rahatça kullanabilirsiniz o modeli.

AOC 24G2U düşünüyorsanız eğer ViewSonic XG2405 bakın. Aynı panel ama ViewSonic yazılım anlamında AOC'den daha iyi olduğu için XG2405 bir numara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 24 inç monitörüm var, sana kesinlikle 27 almanı öneririm. Ayrıca G-Sync ve 144Hz'li ekranımda var ve bir ekranımda var ve hiçbir fark yok, yapacağın şey 27 inçli ekran almak 1ms olursa iyi olur hatta.

Bence 31 inç al ben şimdi alsam direkt 31 alırım çünkü elit internet kafeler 31 inç alıyorlar denedim harikalar. 31 inç Curved kenarları eğimli ekranlar harikalar.

Benim 24 inç monitörüm var, sana kesinlikle 27 almanı öneririm. Ayrıca G-Sync ve 144Hz'li ekranımda var ve bir ekranımda var ve hiçbir fark yok, yapacağın şey 27 inçli ekran almak 1ms olursa iyi olur hatta.

Bence 31 inç al ben şimdi alsam direkt 31 alırım çünkü elit internet kafeler 31 inç alıyorlar denedim harikalar. 31 inç Curved kenarları eğimli ekranlar harikalar.
FPS oyunları için 24 veya 25 inç ideal olan boyut. 31 inç ekranda boyun fıtığı olursunuz sağa sola bakmaktan.

G-Sync hakkında bilgim yok. AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA bu monitörü yeni aldım 2 ay önce. Çok memnunum. Görüntü kalitesi bence çok güzel.
Curved istemiyorum ama öneriniz için teşekkürler
İlk AOC tan pek çok kişi memnun öncelikle, eğer oyunları ciddiye alarak oynuyorsanız IPS olması FPS rekabetçi oyunlarda sıkıntı edebilir gecikme dolayısıyla. VG248QG TN paneldir, 165Hz 0.5Ms, renk takıntınız yoksa yağ gibi akar. VP249QR pek bilmiyorum ama standı vs. kötü. Acer modeli bilmiyorum ama şunu da ekleyeyim VG248QG NVIDIA onaylıdır, G-Sync açıp rahatça kullanabilirsiniz o modeli.
Aoc yorumları olumlu evet ama gsync ve olü piksel sorunu olabilir diye endişeleniyorum .Fps oyunları oyle aman aman hardcore oynamiyorum ama her zaman kazanmak için oynarım.

Curved istemiyorum ama öneriniz için teşekkürler

Aoc yorumları olumlu evet ama gsync ve olü piksel sorunu olabilir diye endişeleniyorum .Fps oyunları oyle aman aman hardcore oynamiyorum ama her zaman kazanmak için oynarım.
VG248QG kullanmaya başladım 2 gün önce, monitörün renkleri benim için tatminkar, akıcılık olaraksa tek kelimeyle muhteşem.

arkadaşın dediği Acer Nitro VG252Q P (VG252QPBMIipx) aynı zamanda HDR400 nasıldır?
Hiçbir dilde inceleme bulamadım. Forumda da yok.

Aynı panelin Asus üretimi de var ama çok daha pahalı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı