AOC 24G2U vs. ASUS VP249QGR

Fiyat farkı açılıyor attığınız 1.865 üstüne ekleyip AOc mi almalıyım
Zaten eğer AOC 24G2U modelini tercih edecekseniz ölü piksel olmayanını tercih edin dedim. Asus modeli hakkında bilgim olmadığı için monitör karşılaştırması yapamam maalesef. İlk mesajımda da belirttiğim gibi ben 24G2U kullanıcısı olarak oldukça memnun kaldım. 24G2U modeli hakkında sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

İkisi de aynı model fakat satıcıları farklı. N11 satıcısı sadece ölü piksel değil; ghosting, ışık sızması/IPS Glow'lu monitör satıyor.

Sanırım üstüne 100 200 ekleyip AOC alacağım galiba ekran dönüyormuş farklı farklı yönlere.
Zaten eğer AOC 24G2U modelini tercih edecekseniz ölü piksel olmayanını tercih edin dedim. Asus modeli hakkında bilgim olmadığı için monitör karşılaştırması yapamam maalesef. İlk mesajımda da belirttiğim gibi ben 24G2U kullanıcısı olarak oldukça memnun kaldım. 24G2U modeli hakkında sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.
Teşekkür ediyorum AOC markasını duymamıştım Almayıda düşünmüyordum ama çok öneren olunca alıcağım gibi duruyor bir sorun yaşayanda olmamış

Sanırım üstüne 100 200 ekleyip AOC alacağım galiba ekran dönüyormuş farklı farklı yönlere.
Tilt özelliği Asus'ta da var ancak Sviwel ve Pivot özelliği yok.
Bu siteyi: ASUS VG279Q Review
Ve bu siteyi: 23.8" Asus VP249QGR - Specifications
Kullanmanı öneririm. RTİNGS kağıt üstündeki değerleri ne kadar gerçekleştirdiğini gösterirken Display Specifications tam olarak detay veriyor fakat genellikle Dis.Specs. üstünde ARGB gibi değerleri bulamadığım zaman RTİNGS üstünde bulabiliyorum. Tabi incelemesi varsa.

AOC Markasını aldım dostlar yorumlarınız için teşekkürler 🙏
Hayırlı olsun.
Direk kasa bağlayacağım hocam.
Bazıları 144 alabiliryorum diyor bazıları ise alamıyorum o konu muamma şuan elimde olmadığı için test edemiyorum.
Kutu içeriğinden HDMI ve DP kablosu çıkıyor. Ben DP kablosunu kullanıyorum ve 144Hz olarak sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. HDMI kablosunu hiç denemedim duruyor kutusunda.

Hayırlı olsun.

Kutu içeriğinden HDMI ve DP kablosu çıkıyor. Ben DP kablosunu kullanıyorum ve 144Hz olarak sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. HDMI kablosunu hiç denemedim duruyor kutusunda.
Aynen bende DP ile bağlamayı düşünüyorum g-sync de oluyormuş sanırsam DP ile bağlayınca ekran kartım gtx 1650

Geri
Yukarı