AOC 24G2U vs VIEWSONIC XG2405 vs VIEWSONIC XG2401

1Ms modunda parlaklık oldukça düşüyor. Çok istiyorsan oynarsın görülemeyecek kadar kararmıyor ekran. Fakat testufo'da 1ms moduna baktığımda ghosting olduğunu gördüm. Oyunda ne denli fark edilir bilmem ama testufoda çok açık gözüküyordu. Ben hala daha öncede dediğim gibi 1Ms moduna almanın gerekli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hali hazırda 6.4MPRT değeri olan bir monitörden bahsediyoruz ve bu çok iyi bir rakam IPS için. Gerçekten MS takıntınız varsa zaten TN panel tercih etmelisiniz. Competitive oyunlarda E spor maçlarına katılmıyorsanız ben bu 1Ms olayının gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Monitör elime bugün ulaştı hocam. Daha 1ms modunu denemedim yardımlarınız için sağ olun. Monitör de 1 adet ölü piksel çıktı ne yazık ki. İade etmeli miyim bilemiyorum. İade etmek istesem alırlar mı gene bilemiyorum.

İade etmelisiniz. Bunlar biraz şans işi maalesef 1000 kişi satın alıyor birkaç kişide çıkıyor böyle hatalar. 15 günü geçirmeden iade etmeye çalışın garanti kabul etmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…