AOC 24G2U yukarıdan aşağıya siyah şerit

StringerBell

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, AOC 24G2U model monitörü yaklaşık 2 ay önce aldım. Bugün oyun oynarken ekranın sol taraflarında yukarıdan aşağıya kadar siyah bir şerit belirdi. Ben ne olduğunu anlamaya çalışana kadar kayboldu bu sebeple fotoğrafını çekemedim(yaklaşık 2-3 dakika sürdü). En kısa zamanda garantiye yollayacağım monitörü ama neden olduğunu bilen var mı? DP kablosu ile takıyorum monitörü kasaya acaba kabloda bir sorun olabilir mi?
Şu an tekrar oldu fotoğrafını çektim SS'te görünmüyor.

1.jpg

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, AOC 24G2U model monitörü yaklaşık 2 ay önce aldım. Bugün oyun oynarken ekranın sol taraflarında yukarıdan aşağıya kadar siyah bir şerit belirdi. Ben ne olduğunu anlamaya çalışana kadar kayboldu bu sebeple fotoğrafını çekemedim(yaklaşık 2-3 dakika sürdü). En kısa zamanda garantiye yollayacağım monitörü ama neden olduğunu bilen var mı? DP kablosu ile takıyorum monitörü kasaya acaba kabloda bir sorun olabilir mi?
Şu an tekrar oldu fotoğrafını çektim SS'te görünmüyor.

Eki Görüntüle 763993

Eki Görüntüle 763995
Bende o monitörü 2. Monitör olarak kullanıyorumaynı sorun bendede oldu 2 ay önce almışsın ben garantiye verdim sende ver

Bende o monitörü 2. monitör olarak kullanıyorumaynı sorun bende de oldu 2 ay önce almışsın ben garantiye verdim sende ver.

Evet kabloyu da değiştirdim ancak çizgi halen var. Monitörde sorun. Garantiye vereceğim. Ben İtopya'nın internet sitesinden almıştım. Acaba nereye vereceğim garantiye? Siz nereye verdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı