AOC 24G2ZE nasıldır?

Bütçe
5000
1080p için 27" monitör önerilerim:
FreeSync açabiliyorsunuz.

Ama eğer bütçeniz yeterse bunu alın:

Diğer seçenekler,
2K çözünürlük 31.5":

2K çözünürlük 27":
TUF serisinin renkleri soluktur normalde ama bu monitör bir istisna olarak renklerde gayet başarılı.

1080p için 27" monitör önerilerim:
FreeSync açabiliyorsunuz.

Ama eğer bütçeniz yeterse bunu alın:

Diğer seçenekler,
2K çözünürlük 31.5":

2K çözünürlük 27":
TUF serisinin renkleri soluktur normalde ama bu monitör bir istisna olarak renklerde gayet başarılı.

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için umarım meşgul etmemişimdir. Philips olan güzelmiş lakin Hepsiburada üzerinde olmadığı için onu eledim. Acer olan hoşuma gitti geniş ekran olmasından dolayı umarım videolarda ve oyunlarda üzmez ve uzun süre idare eder tekrardan teşekkürler yardımlarınız için.

Mağaza gezerken şöyle bir şey görmüştüm.

LG 31, 5" 32MP60G-B 5ms 75Hz (HDMI+display) freesync™ Full HD IPS monitör​

Çok metettiler mağazadakiler, iyikide konuya bakmışım sizin önerdiğiniz Acer'i gördüm :)

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için umarım meşgul etmemişimdir.
Yok hocam yardım etmekten çok keyif alıyorum. Rica ederim.
Acer olan hoşuma gitti geniş ekran olmasından dolayı umarım videolarda ve oyunlarda üzmez ve uzun süre idare eder tekrardan teşekkürler yardımlarınız için.
Üzmez hocam. Üzcek olsa tavsiye etmem. Bir sorun yaşarsanız konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. Rica ederim tekrardan.
Mağaza gezerken şöyle bir şey görmüştüm.

LG 31, 5" 32MP60G-B 5ms 75Hz (HDMI+display) freesync™ Full HD IPS monitör​

Çok metettiler mağazadakiler, iyikide konuya bakmışım sizin önerdiğiniz Acer'i gördüm
Çok yavaş monitör hocam, sizi üzerdi. İyiki de konuya bakmışsınız harbiden. 😄

Yok hocam yardım etmekten çok keyif alıyorum. Rica ederim.

Üzmez hocam. Üzcek olsa tavsiye etmem. Bir sorun yaşarsanız konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. Rica ederim tekrardan.

Çok yavaş monitör hocam, sizi üzerdi. İyi ki de konuya bakmışsınız harbiden. 😄

Hocam yine ben :) Acer'in kasası bayağı narinmiş o biraz problem yaratabilir bizim yeğenlerden dolayı Hepsiburada üzerinden önerebileceğiniz başka var mı acaba yoksa mecbur alacağım.

Hocam yine ben :) Acer'in kasası bayağı narinmiş o biraz problem yaratabilir bizim yeğenlerden dolayı Hepsiburada üzerinden önerebileceğiniz başka var mı acaba yoksa mecbur alacağım.
Merhaba hocam. Başka önerim var ancak bütçenizi aşıyor sanırım:

Şunun malzeme kalitesi daha da iyi:
Ancak bunlar bütçenizi aşıyor sanırım.

Eğer 31.5 inçten vazgeçebilirseniz bütçenize uygun malzeme kalitesi iyi bir önerim var:

Merhaba hocam. Başka önerim var ancak bütçenizi aşıyor sanırım:

Şunun malzeme kalitesi daha da iyi:
Ancak bunlar bütçenizi aşıyor sanırım.

Eğer 31.5 inçten vazgeçebilirseniz bütçenize uygun malzeme kalitesi iyi bir önerim var:

Hocam Dell olanı alıyorum lakin pek bilgi göremedim o konuda sorumu sorup siparişimi vereceğim üstte önerdiğiniz Acer'deki göz koruma sertifikaları Dell monitörde mevcut mudur içimiz rahat alalım mı :)

Hocam Dell olanı alıyorum lakin pek bilgi göremedim o konuda sorumu sorup siparişimi vereceğim üstte önerdiğiniz Acer'deki göz koruma sertifikaları Dell monitörde mevcut mudur içimiz rahat alalım mı :)
Hocam G3223D, önerdiğim Acer monitörlerden daha fazla özellik barındırmakta. Göz sağlığınız için ekstradan Low Blue Light özelliği var mesela.

İçinize sinmediyse G3223D modelinin sahip olduğu tüm sertifikalar:
  • EPEAT GoldEnergy Star
  • RoHS
  • TCO Certified Edge
  • TUV Rheinland Flicker-free Certified
  • TUV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution)

Hocam G3223D, önerdiğim Acer monitörlerden daha fazla özellik barındırmakta. Göz sağlığınız için ekstradan Low Blue light özelliği var mesela.

İçinize sinmediyse G3223D modelinin sahip olduğu tüm sertifikalar:
  • Epeat goldenergy star.
  • Rohs
  • Tco certified Edge.
  • Tuv rheinland flicker-Free certified.
  • Tuv rheinland Low Blue light certified (hardware solution)

Bana vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Dell monitörü sipariş ettim. Son bir işimiz kaldı oda geldikten sonraki pixel testi inşallah sorunsuz ulaşır.

Çok teşekkür ederim köşeye ekledim peki 6000 - 7000 TL'ye çıkartsam bütçemi ne önerirsiniz ay bitmeden bir tanesine karar verip almam lazım hem film internet hem de oyunlarda yani görüntülerde üzmeyecek şanslıysam uzun süre idare edebilecek bir şey almak istiyorum mümkünse 27 inc olsa da olur biraz geniş şu an kullandığım 24 inc oda olur.

Hocam merhaba hangi monitörü aldınız.

Geri
Yukarı