AOC 24GU2 vs ASUS TUF VG24VQ

Casperxyz

Hectopat
ASUS

AOC

Bu monitörleri kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

AOC 24G2U kullanıyorum. Ben oldukça memnun kaldım ve tavsiye edebilirim. Monitör hakkında soruların varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım. Yalnız bu modelde de sorun yaşayan kullanıcılar görmüştüm. AOC 24G2U modeli hakkında daha objektif olması için o yorumları da inceleyebilirsiniz.

AOC 24G2U kullanıyorum. Ben oldukça memnun kaldım ve tavsiye edebilirim. Monitör hakkında soruların varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım. Yalnız bu modelde de sorun yaşayan kullanıcılar görmüştüm. AOC 24G2U modeli hakkında daha objektif olması için o yorumları da inceleyebilirsiniz.
IPS panel olmasından dolayı gözü yoruyormuş. Ben uzun saatler geçiriyorum pc başında, bundan dolayı gözümü yormaması lazım. Mavi ekran filtresi ne kadar işlevsel ? FPS oyunu oynuyor isen VALORANT v.b ghosting sorunu yaşıyor musun ? Oynarken canlı renkler odaklanmana engel oluyor mu ?
Işık sızması var mı ? Var ise ne kadar ?

Biri IPS diğeri VA panel. Karanlık sahnelerde VA panel daha iyi gösterir. Ayrıca ASUS olanın parlaklık değeri daha iyi. VG24VQ daha iyi görünüyor.

ASUS

AOC

Bu monitörleri kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
ben aoc un aynı modelini kollanıyorım 6 aydır gayet memnunum ama kendi menüsü biraz karışık

Geri
Yukarı