AOC 27" C27G1 144Hz seçeneği yok

Hocam bende de 1070 var HDMI ile 120'den fazl vermiyor DisplayPort kablosu takınca 144 seçeneği geldi. HDMI kablonun versiyonları var 1.3 ve 1.4'te var 144Hz desteği sizin kablo desteklemiyor olabilir.

Hocam 2 kablo var önceden oluyordu diyorum onu geçtim bir de DisplayPort ile taktım yine olmadı.
Düşük kalite HDMI kablolarında böyle problem olabiliyor. Başka kabloyla çözebilirsin. Ya da özel çözünürlük oluşturup deneyebilirsin.

Onu nasıl yapıyoruz acaba.
Düşük kalite HDMI kablolarında böyle problem olabiliyor. Başka kabloyla çözebilirsin. Ya da özel çözünürlük oluşturup deneyebilirsin.

Hocam özelleştirme yeri kapalı bende fotoda belirttiğim gibi aynı.

Adsız.png

120 Max.
Bende de yoktu nVidia denetim masası üzerinde, Windows üzerinden seçince oldu. O da olmazsa özel çözünürlük oluşturursun en kötü.
Ordan doğal değilde bir alttakini seçince 144hz gelmesi lazım.
DisplayPort kablosu ile mi denediniz
Hala sorunum çözülmedi

Son düzenleme:
Yardım etmek isterim de bende şu anda çalışıyorum YouTube'da tarifi var fazla zorlanmzsınız.

Hocam PC'ye format attım 144Hz olarak ayarladım sonra NVIDIA Experience ile Driver kurulumu yaptım ve otomatikmen 120Hz geldi 144Hz artık çıkmıyor galiba bir problem var anlamış değilim nvdıa 1070 EVGA kullanıyorum.
Sorun hala devam ediyor ekran kartımı güncellemeye korkuyorum.

Son düzenleme:
ayarlar-ekran,ekran çözünürlüğünü değiştir-gelişmiş görüntü ayarları-ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri-monitör sekmesi-buradan aşağıda görüntü yenileme sıklığını 144 e getirirseniz nvidia da otomatik çıkıyor o seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı