AOC C27g2u 27 vs AOC C27G1 27

Yasar Dogan

Femtopat
Daha fazla  
Bu ikisi arasında ki fark ne hangisi daha iyidir AOC C27g2u bu biraz daha pahalı ama aynı panelimi kullanıyorlar hangisinin paneli iyi bilmiyorum. Vatan'da özelliklerde piksel aralıgı AOC C27g2u bunun daha fazla gösteriyor ama fiyat olarak daha pahalı. Bilgisi olan var mı?
AOC 27" C27G2U/BK 165Hz 1Ms FreeSync Full HD HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 1. si.
Aoc c27g1 gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Aoc c27g1 gaming monitör kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al. 2. S,

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de VA panel olarak gözüküyor. Ama biri 165Hz'e kadar desteklerken diğeri 144Hz'e kadar destekliyor.
Edit: Biri ghosting sorunlu demiş. Başka alternatiflere bakın.

Merhabalar. C24G1 modelini kullanıyorum ve bugüne kadar herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Ghosting, ışık sızması ve en önemlisi de ölü piksel problemleri bu modelin ilk üretilen modellerinde mevcuttu. Hatta bu durumla ilgili Donanım Haber'de başlık bile açılmıştı. Bence 165Hz olan modeli alabilirsiniz.
Düzeltme: Hocam ışık sızması yok dedim ama tam anlatamadım diye düşünüyorum. Işık sızması çoğu monitörde oluyor ve bunda da var. Fakat günlük kullanımda hiçbir şekilde rahatsız etmiyor.

Son düzenleme:
Merhabalar. C24G1 modelini kullanıyorum ve bugüne kadar herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Ghosting, ışık sızması ve en önemlisi de ölü piksel problemleri bu modelin ilk üretilen modellerinde mevcuttu. Hatta bu durumla ilgili Donanım Haber'de başlık bile açılmıştı. Bence 165Hz olan modeli alabilirsiniz.
Düzeltme: Hocam ışık sızması yok dedim ama tam anlatamadım diye düşünüyorum. Işık sızması çoğu monitörde oluyor ve bunda da var. Fakat günlük kullanımda hiçbir şekilde rahatsız etmiyor.
Yeni modellerinde de var hocam. Daha çok şans işi aslında, sadece çıkma ihtimali diğer monitörlere göre daha fazla. Ben olsam almazdım, sonuna kadar 24G2U✌️

Yeni modellerinde de var hocam. Daha çok şans işi aslında, sadece çıkma ihtimali diğer monitörlere göre daha fazla. Ben olsam almazdım, sonuna kadar 24G2U✌️
Haklısınız hocam, cidden şans işi bu. Özellikle de konu monitör olunca. Aslında ben de tercihimi dediğiniz monitörden kullanırdım, özellikle de IPS panele sahip olmasından ötürü. Ancak kavisli monitörlere ayrı bir hayranlığım var :D

Haklısınız hocam, cidden şans işi bu. Özellikle de konu monitör olunca. Aslında ben de tercihimi dediğiniz monitörden kullanırdım, özellikle de IPS panele sahip olmasından ötürü. Ancak kavisli monitörlere ayrı bir hayranlığım var :D
bu monitörü alcaktım fakat kavisli istiyordum ve 27 ınc
Aldıktan sonra anlarsınız hocam. Bence almayın.

AOC C27g2u şunu​

satın aldım bile umarım gosting sorunuyla karşılaşmam bakalım

Merhaba, konu üzerinden 1 yıl geçmiş fakat monitörü hala kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız memnun musunuz? Aynı monitörü sipariş ettim dün bilgi verir misiniz rica etsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı