AOC 27" C27G1 Nasıldır?

DarkSooL

Centipat
Merhaba Yeni sistem topladım eski monitörüm yeni sistemimde çözünürlük sorunu yaratıyor. Aslında şu an kullandığım ekran monitör değil televizyonu monitör olarak kullanmaktayım. Bunun için Aoc 27'' C27G1 144Hz 1MS Freesync Full HD Curved Gaming Monitör | Trendyol linkteki monitörü almak istiyorum sistem bilgilerim de bu şekilde.

AMD 3600X İşlemci.
Gigabyte 5700XT Gaming Ekran kartı mevcut bu monitörü aldığım zaman çözünürlük ya da başka bir sorun yaşar mıyım cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080P için 27 Inc tavsiye etmiyorum. Pikseller belli oluyor. Onun yerine 24G2U bakabilirsiniz. Ama o sistem için 2K daha iyi olur.

Aynen hocam gönül istiyor ki 2K monitör ama fiyatlar el vermiyor. :D
İndirim var bunda eski monitör ama fena değil. Curved yamuk değil yükseklik ayarlı.
Hocam curved önceliğim ondan bunu tercih ettim.

27 büyük gelir yalnız yakından.
Şuan kullandığım 32 ekran televizyon hocam fark etmez 6 yıldır kullanıyorum alıştım artık :D.
1080P için 27 Inc tavsiye etmiyorum. Pikseller belli oluyor. Onun yerine 24G2U bakabilirsiniz. Ama o sistem için 2K daha iyi olur.
Görüntüde bir sıkıntı olmaz dimi hocam ona göre şimdi sipariş geçicem desteklememe vs gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı