AOC 27" C27G1 vs. Rampage RM-365S

Peki yukarıdaki sistemler mi bu sistem mi?

Peki bu sistem iyi mi?
Monitör sistem değildir, görüntü verir. All In One mı arıyorsunuz?

Optix serisinde sorun yaşanabilir. Direkt önerilebilecek bir seri değil.

Hocam çok anlayamıyorum daha basit bir dille söyler misiniz?
Monitör sadece görüntü verir, yani monitöre harici bir cihaz bağlamadan onun içinde Windows gibi işletim sistemleri kuramazsınız. Oyun da oynayamazsınız.

All In One cihazlarda monitör özelliği taşıyan ekranın arkasında sıkışık, komplike bir sistem vardır. Yani bilgisayar.

Optix serisi MSI'ın ürün serisidir. Çoğu kullanıcı bu seride ölü piksel ve bulutlanma sorunu yaşıyor.
Ölü piksel: Çalışmayan piksel.
Bulutlanma: Görüntünün homojen olmaması, bazı bölgelerde leke varmış gibi gözükmesi.

Umarım anlatıcı olmuştur.

Monitör sadece görüntü verir, yani monitöre harici bir cihaz bağlamadan onun içinde Windows gibi işletim sistemleri kuramazsınız. Oyun da oynayamazsınız.

All In One cihazlarda monitör özelliği taşıyan ekranın arkasında sıkışık, komplike bir sistem vardır. Yani bilgisayar.

Optix serisi MSI'ın ürün serisidir. Çoğu kullanıcı bu seride ölü piksel ve bulutlanma sorunu yaşıyor.
Ölü piksel: Çalışmayan piksel.
Bulutlanma: Görüntünün homojen olmaması, bazı bölgelerde leke varmış gibi gözükmesi.

Umarım anlatıcı olmuştur.
Peki siz kavisli bir monitör önerir misiniz?

Peki siz kavisli bir monitör önerir misiniz?
Modele ve kişiye göre değişir. Vatan gibi yerlerde deneyimleyin, severseniz Dell S2422HG modeline bakarsınız.

Her kavis bir değildir, ne kadar düşük radyana sahip olursa, o kadar keskin bir kavise sahip olunur.

Geri
Yukarı