AOC 27 CQ27G2S/BK vs MSI 27'' G272CQP

Bütçe
7500 - 8000
Daha fazla  

ve

Arkadaşlar bütçe ortalama 7500 8000 arası. Bu iki monıtor arasındayım ve acaba hangisi daha güzel. Kavisli monitör seven biri olarak bu alışkanlıktan vazgeçemiyorum. Mevcut AOC C24G1 monitörümde kavisli zaten. MSI daha ağır basıyor alma konusunda daha kavisli olduğu için. Yorumlarınızı bekliyorum.

NOT: VA Panel kullanan birisi olarak VA panellerden memnunum. İlla IPS al dıyen arkadaşlar için bütçe bu kadarına yetiyor ve VA panelden memnunum.

Ve.

Arkadaşlar bütçe ortalama 7500 8000 arası. Bu iki monıtor arasındayım ve acaba hangisi daha güzel. Kavisli monitör seven biri olarak bu alışkanlıktan vazgeçemiyorum. Mevcut AOC C24G1 monitörümde kavisli zaten. MSI daha ağır basıyor alma konusunda daha kavisli olduğu için. Yorumlarınızı bekliyorum.

Not: VA panel kullanan birisi olarak VA panellerden memnunum. İlla IPS al dıyen arkadaşlar için bütçe bu kadarına yetiyor ve VA panelden memnunum.

Hocam Curved takıntınız yoksa https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-gigabyte-gs27q-27-1-ms-qhd-ips-oyuncu-u-fiyati,611342477.html buna bakın derim MSI'a 9K vereceğinize buna verin bence.

Hocam kavisli seviyorum 😃

Öyle diyorsanız AOC olanı alın bence. Daha önceden buna benzer bir monitörü deneyimleme şansım oldu ve beğenmiştim.

Öyle diyorsanız AOC olanı alın bence. Daha önceden buna benzer bir monitörü deneyimleme şansım oldu ve beğenmiştim.

MSI'ın IPS 170 Hz 1 ms monitörünü 1 yıl kullandım panel kalitesi gayet iyiydi ama VA panel bir monitörünü hiç kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım.

MSI'ın IPS 170 Hz 1 ms monitörünü 1 yıl kullandım panel kalitesi gayet iyiydi ama VA panel bir monitörünü hiç kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım.

Eğer bir yerde test etme şansınız varsa yalın göz ilen görmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı