AOC 27G2U arkasından ses geliyor

Farda01

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha yeni aldığım AOC 27G2U monitörüm bana ilk geldiğinde arkasından ses geliyordu sonra bu monitörü iade ettim ve bugün yeni monitör elime ulaştı. Aa ne güzel ses de gelmiyor dedim. Monitörün kurulumunu yapmam ile 60 Hz de olduğunu fark ettim ve 144Hz'e aldım. Almamla sesin başlaması bir oldu böyle garip bir ses cızırtı geliyor, anlamadım bende mi bir sıkıntı var? Siyah ekranda ses fazlalaşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
tüplü televizyon gibi değil coil whine andırıyor ses ama cızırtılı versiyonu
Ses çınlama gibi mi?
aynen çınlama gibi
Arkadaşlar daha yeni aldığım AOC 27G2U monitörüm bana ilk geldiğinde arkasından ses geliyordu sonra bu monitörü iade ettim ve bugün yeni monitör elime ulaştı. Aa ne güzel ses de gelmiyor dedim. Monitörün kurulumunu yapmam ile 60 Hz de olduğunu fark ettim ve 144Hz'e aldım. Almamla sesin başlaması bir oldu böyle garip bir ses cızırtı geliyor, anlamadım bende mi bir sıkıntı var? Siyah ekranda ses fazlalaşıyor.
Benim gibi bu durumu yaşayan insanlar vardır eminim monitörü kullandım ilk başlarda ses fazlaydı şimdi çok az geliyor kullandıkçana geçti herhalde

Son düzenleme:
Monitörünüzün adaptörü içinde mi?

Monitörünüzün adaptörü içinde mi?

Adaptörden ses gelebilir, Gerçekten iyi noktaya deginmişsiniz. Büyük ihtimalle adaptör içinde. Monitöre 2 kablo takılıyor. 1. kablo ekran kartına baglanır. 2.kablo prize. Prize takılan kablo sıradan bir kabloysa, güç adaptörü yoksa yani, monitörün adaptörü içindedir. Büyük ihtimalle adaptörden ses geliyor.

AOC 27G2AE/BK monitör​

Monitörü 17.09.2021 tarihinde aldım 60 Hz de sorun yok fakat yavaş yavaş Hz'yi arttırdıkça sağ lat bölmeden cızırtı sesi geliyor ve bu sesi SADECE siyah ekran ve siyah tonlarında, gri vs yapıyor, monitör SİYAH GÖRDÜĞÜ ZAMAN CIZIRTI SESİ VERİYOR, ben değişim talep ettim değiştikten sonra ürüne bakar yine söylerim, sen ne yaptın ne oldu

AOC 27G2AE/BK monitör​

Ve bir de monitörü aldığımda genelde monitörün sol altında 144 Hz 1ms kağıdı bulunur sende var mıydı?

AOC 27G2AE/BK monitör​

Monitörü 17.09.2021 tarihinde aldım 60 Hz de sorun yok fakat yavaş yavaş Hz'yi arttırdıkça sağ lat bölmeden cızırtı sesi geliyor ve bu sesi sadece siyah ekran ve siyah tonlarında, gri vs yapıyor, monitör siyah gördüğü zaman cızırtı sesi veriyor, ben değişim talep ettim değiştikten sonra ürüne bakar yine söylerim, sen ne yaptın ne oldu.

AOC 27G2AE/BK monitör​

Ve bir de monitörü aldığımda genelde monitörün sol altında 144 Hz 1ms kağıdı bulunur sende var mıydı?

Aynı sorun bende de var servise gönderdim yazılım güncelleyip geri gönderdiler sorun devam ediyordu tekrar değişim için gönderim sağladım sonuç bekliyorum.

Geri
Yukarı