AOC 27G2U monitörde yatay çizgi oluyor

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
3.06.2022' tarihinde İtopya'dan almış olduğum AOC 27G2U monitörde herhangi bir sorun darbe, su ile temas vs. almadan, yemekten geldikten sonra bir sorun olduğunu fark ettim, bu sorun nedir arkadaşlar? Girişleri kontrol ettim herhangi bir problem bulunmuyor, oluşan durumu da video olarak kaydettim, ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir kablo ile deneyin olmadı doğru garanti.

İtopyadan aynı ekranı aldım benzer sorun var hatta daha beter arızalı ürün satıyorlar 144HZ böyle olacak senin ekranda ilerde

Dosya Ekleri

• arızalı.jpg
    arızalı.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 68
Aynı sorunu geçen ay yaşadım daha. Garantiye gönderin sizin yapabileceğiniz hiçbir şey yok ne yazık ki. Bana ellerinde yedek parça vs. kalmadığını söyleyip başka ürün göndermişlerdi.

gönderilen ürün daha kötü model mi yoksa yeni model mi? eş değer özellikte mi

Aynı sorunu geçen ay yaşadım daha. Garantiye gönderin sizin yapabileceğiniz hiçbir şey yok ne yazık ki. Bana ellerinde yedek parça vs. kalmadığını söyleyip başka ürün göndermişlerdi.

VA panelli bir monitör gönderdiler, bana kalırsa rezalet bir olay en azından IPS panel göndermeleri gerekirdi. Onu satıp Dell monitör aldım arada milyon kat fark varmış.

VA panelli bir monitör gönderdiler, bana kalırsa rezalet bir olay en azından IPS panel göndermeleri gerekirdi. Onu satıp Dell monitör aldım arada milyon kat fark varmış.
Ben asla kabul etmem bu durumu IPS panel parası verdim alırken ben avukatla dava için konuşmaya başlıyım o zaman

gönderdikleri monitorun modelini yazabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı