AOC 27V2Q çizgi sorunu

Palamutkafali

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Organizasyon sorunlusu
Arkadaşlar RX 580 ekran kartını Display Port ile kullanıyorum aldığımdan beri ekranda aslında bir çizgilenme var böyle çok az fark edilecek şekilde. Özellikle ilk açtığımda bilgisayarı bu göze biraz daha fazla batıyor sonradan çok aza iniyor. Sebebi neden kaynaklı olabilir sizce ekran kartında sorun olmadığını biliyorum çünkü bilgisayarı ilk aldığımda televizyona bağlıyordum ve orada böyle bir sorun olmuyordu. Canımı sıkmaya başladı o kadar para verip alıyoruz sonuçta bu sistemleri insan düzgün kullanmak istiyor.
Arkadaşlar RX 580 ekran kartını Display Port ile kullanıyorum aldığımdan beri ekranda aslında bir çizgilenme var böyle çok az fark edilecek şekilde. Özellikle ilk açtığımda bilgisayarı bu göze biraz daha fazla batıyor sonradan çok aza iniyor. Sebebi neden kaynaklı olabilir sizce ekran kartında sorun olmadığını biliyorum çünkü bilgisayarı ilk aldığımda televizyona bağlıyordum ve orada böyle bir sorun olmuyordu. Canımı sıkmaya başladı o kadar para verip alıyoruz sonuçta bu sistemleri insan düzgün kullanmak istiyor. Bu arada sadece 59, 60, 75Hz'de yapıyor bu olayı. 50Hz'de hiçbir çizgi çıkmıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı