LG 27MK600M-B ve AOC 27V2Q Hangisi Alınmalı?

coolfire

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Maks. 1200 bütçem ver ve IPS monitor bakıyorum. 2 model arasında kaldım.

LG 27MK600M-B mi yoksa AOC 27V2Q modellerden hangisini almalıyım.
Bu modeller dışında sizin önereceğiniz belirttiğim kriterlere uygun model var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Maks. 1200 bütçem ver ve IPS monitor bakıyorum. 2 model arasında kaldım.

LG 27MK600M-B mi yoksa AOC 27V2Q modellerden hangisini almalıyım.
Bu modeller dışında sizin önereceğiniz belirttiğim kriterlere uygun model var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Ben LG firmasının görüntü ve monitör konusunda çok iyi olduğunu biliyorum. Benim sana önerim LG yönünde olacak.

Dostum 1080P ekran için 27'' ekran gerçekten büyük karıncalanma görüntü bozukluğu gibi şikayetleriniz olabilir önerim 24'' monitör almanızdır.
F/p ürünüdür.
Eğer Curved seviyorsanız buna bakabilirsiniz.
Artık VA ve İPS panellere yaklaşıyor, TN paneller yeni olan TN monitörler'de güzeldir.

Dostum 1080P ekran için 27'' ekran gerçekten büyük karıncalanma görüntü bozukluğu gibi şikayetleriniz olabilir önerim 24'' monitör almanızdır.
F/p ürünüdür.
Eğer Curved seviyorsanız buna bakabilirsiniz.
Artık VA ve İPS panellere yaklaşıyor, TN paneller yeni olan TN monitörler'de güzeldir.

Hiç Curved model kullanmadım.Aslında kullanıç amacım pek oyunda değil belki cocuklar büyüdü oynamaya başlarlar . 24" tavsiyenize uyacağım benımde cekıncelerim vardı en azından yakın mesefa kullanımda sorun olacağını düşünüyordum.

Sizin tavsiye ettiğiniz iki model IPS değil sanırım. Forumlarda aklım karıştı aslında Gaming olarak düşünülünce TN ve VA panel iyi deniliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı