AOC AGON AG241QG 165Hz 1ms GSYNC 2K Monitör 2000 TL

erdal ekmekci

Hectopat
Daha fazla  
Ben dün Viewsonic XG2703-GS modelini aldım IPS panele sahip olduğu için 2800 lira gibi bi fiyata, takip ettiğim monitörler arasında AOC AGON AG241QG da vardı 2500 lira gibi bir fiyata sahipti ve bugun sanırım yılbaşı indiriminden dolayı 2097 liraya düşmüş, bence kacırmayın. Tek eksisi TN panel olması.

AOC 23.8" AGON AG241QG 165Hz 1ms GSYNC 2K Gaming Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç haftadır kullanıyorum, gayet başarılı bir ürün, tavsiye ederim.
Fakat şu an Web Mağazası stoğunda yok. Mağaza stoklarına bakmalısınız.

AOC G2460PF kullanıyorum. Kafama tek takılan aralarındaki kontrast oranı farkı. G2460PF modelinin kontrast oranı daha iyi. Asım Bey sizce değiştirmeye değer mi?

Ben dün Viewsonic XG2703-GS modelini aldım IPS panele sahip olduğu için 2800 lira gibi bi fiyata, takip ettiğim monitörler arasında AOC AGON AG241QG da vardı 2500 lira gibi bir fiyata sahipti ve bugun sanırım yılbaşı indiriminden dolayı 2097 liraya düşmüş, bence kacırmayın. Tek eksisi TN panel olması.

AOC 23.8" AGON AG241QG 165Hz 1ms GSYNC 2K Gaming Monitör
Hayırlı olsun. Benimde düşündüğüm bir model. FPS oyunlarında performansı nasıl. Ghosting ve Işık sızması var mı?

Asım Bey, ürününüzde color banding veya ghosting gibi şeylere rastladınız mı? Keşke şu olsaydı veya olmasaydı dediğiniz bir şey var mı? Teşekkürler.

Bir şikayetim yok, memnunum.

Fakat şu an web mağazası stoğunda yok. Mağaza stoklarına bakmalısınız.

Merhaba 21.5 Inc Full HD'den geçmeyi düşünüyorum, bazı kimseler 2K için minimum 27 inç olmalı diyorlar. Siz 24 Inc Full HD ile kıyasladığınızda farkı hissedebiliyor musunuz? Yani 24 inç olması eksi midir? Bana da 27 Inc çok büyük geliyor o yüzden soruyorum.

Geri
Yukarı